Hlavní navigace

 Avast Premium Security 2020

Dokonalá a komplexní ochrana počítače a dat proti virům nebo útokům z Internetu.
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
5 788 ×

Avast Premium Security je profesionální aplikace pro dokonalou a komplexní ochranu počítače a dat před viry, malwarem, spywarem, rootkity, ransomwarem a phishingovými útoky. Pokročilá technologie behaviorální analýzy nepřetržitě monitoruje podezřelé chování jakéhokoliv softwaru běžícího na počítači v reálném čase. Behaviorální štít dokáže odhalit neznámé vzorky ransomware díky testování daného kódu a v případě jeho podezřelého chování hrozbu izoluje ve virové truhle. Služba CyberCapture navíc izoluje neznámé soubory, analyzuje je v cloudu a informuje o jejich případné škodlivosti. Avast Premium Security uživatelům přináší i celkový test, který prověří komplexně všechny potenciální hrozby. Inspektor Wi-Fi sítí dále automaticky skenuje domácí sítě uživatelů, vyhledává v nich potenciální slabiny, jako jsou nedostatečně silná hesla, zranitelnost routeru a kompromitované internetové připojení (DNS hijack). V případě, že Inspektor Wi-Fi nějakou zranitelnost detekuje, uživateli nabídne pomocnou ruku při řešení zjištěných problémů. Důležitým prvkem bezpečnosti v digitálním světě je ochrana před falešnými webovými stránkami. Tu zajišťuje funkce Ověřené weby, která uživatele chrání před stránkami, jež sbírají různé přihlašovací údaje, včetně těch k internetovému bankovnictví. Štít citlivých dat brání spywaru v prohledávání vašich důležitých údajů, jako jsou daňová přiznání, zdravotní záznamy či jiné osobní dokumenty.

Integrovaný Firewall je základní bezpečnostní funkcí, která bedlivě sleduje a řídí příchozí a odchozí datové přenosy v rámci vašeho počítače. Pokročilý štít proti ransomwaru blokuje nedůvěryhodné aplikace, které by mohly změnit, odstranit či zašifrovat vaše osobní fotografie a soubory. Soukromí při používání počítače vám zajistí štít webové kamery, díky kterému vás nikdo nebude moci špehovat.

Avast Premium Security nabízí také celou řadu užitečných funkcí, které doplňují ochranu před digitálními hrozbami. Patří mezi ně Aktualizace aplikací, která vás upozorní na nové verze programů nainstalovaných v počítači a provede jejich automatickou aktualizaci. Uživatel se tak nemusí o nic starat. Služba Passwords uzamkne všechny vaše hesla a čísla platebních karet jedním bezpečným heslem. Také vám pomůže s vytvořením nových silných hesel, která můžete použít k bezpečnému přihlašování. Avast Passwords za vás navíc automaticky vyplní přihlašovací formuláře na webových stránkách a při nákupech vyplní čísla uložených kreditních karet. Vy si je tak nebudete muset pamatovat. Užitečnou funkcí je také čištění webových prohlížečů, které zbaví váš browser nepotřebných doplňků, panelů nástrojů a ostatních nechtěných či nepotřebných rozšíření. O aktivaci a deaktivaci každého z doplňků samozřejmě rozhoduje sám uživatel. Avast Premium Security přináší také režim Nerušit, který zastaví oznámení při hraní her, sledování videí či prezentování na celou obrazovku. Díky tomu nebudete rušeni ve chvílích, kdy se vám to nehodí.

Funkce Skartovač dat se postará o dokonalé odstranění souborů, které již nepotřebujete a nechcete, aby se dostaly do rukou někomu cizímu. Můžete tak svá citlivá data nadobro smazat například když váš počítač někomu půjčujete či prodáváte.

Avast Premier obsahuje doplněk pro webové prohlížeče, který porovná ceny vámi hledaného zboží a seřadí nabídky jednotlivých obchodů s ohledem na nejlepší cenu.

Funkce pro tvorbu záchranného disku umožňuje vytvoření bitové kopie záchranného disku na CD nebo USB. Tato bitová kopie vám pomůže zachránit počítač, který je natolik infikovaný, že již nejde spustit.

Díky účtu Avast budete mít správu všech vašich zařízení chráněných Avastem přehledně na jednom místě. Účet Avast umožňuje chytrou správu vašich licencí či zjišťování polohy vašich mobilních zařízení.

Novinky:

  • Přihlašování přes Google nebo Facebook – Když zvolíte přihlášení přes Google nebo Facebook, přesměrujeme vás na příslušnou stránku a už se nebudete muset přihlašovat přímo v aplikaci. 
  • Oprava stavů štítů – Zapnutý a vypnutý stav Ochrany hesel a Štítu proti vzdálenému přístupu se nyní v uživatelském rozhraní zobrazují správně. 
  • Zlepšené fungování – Antivirus nyní díky lepší integraci v registru Windows funguje plynuleji.
Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Koupit plnou verzi na SW.cz od 399 Kč

Aktualizace programu 8. 9. 2020 Antivirová kontrola 17. 1. 2024 2:46

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.