Avi2Dvd - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Avi2Dvd 0.6.4

Aktualizace programu 11. 1. 2012 Antivirová kontrola 10. 7. 2017 4:48

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
78 300 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Pohodlná konverze AVI souborů do formátu DVD, SVCD nebo VCD.

Avi2Dvd je all-in-one aplikace, se kterou snadno a rychle převedete vaše soubory AVI/MKV/OMG/WMY do VCD/SVCD/DVD. Aplikace má jednoduché rozhraní a spolupracuje s většinou známých Encodérů tipu DivX, Xvid apod. Mezi další vlastnosti patří podpora multiaudiostreamů, až tří verzí titulků, vytváření DVD menu atd.

Program je určen pro širokou veřejnost s co nejnižšími nároky na znalost problematiky DVD a DivX. Přesto zamrzí občasné problémy při otevírání souborů, které mnoho zájemců hned zkraje odradí. Slavné to není ani s výstupy, občas se stane, že po hodinách čekání na výsledek zjistíte, že se něco pokazilo a video je nekompletní či zvláštně zdeformované apod. I přesto tyto problémy je program poměrně snadnou cestou k vlastnímu DVD/VCD. Program je navíc zdarma a stejné vyhlídky má i do budoucna. Celkem kvalitní překlad do češtiny, který je přímo součástí instalace také potěší a mnohé usnadní.

Mezi podporované soubory patří AVI, WMY, MKV a OGM ve všech čtyřech případech se musí jednat o soubory ve formátu MPEG4 respektive DivX či Xvid. V případě, že je soubor nestandardně vytvořený, program nahlásí chybu a je nutné ho ručně ukončit. Dalším problémem je že soubor i cesta k němu nesmí obsahovat žádné jiné znaky než písmena, číslice a mezery, jinak program odmítne video načíst.

Zvolit můžete ze dvou formátů DVD a VCD (video CD). V prvním případě se použije kvalitnější norma pro zpracování obrazu MPEG2 a v případě VCD starší verze MPEG1, která byla využívána těsně před hromadným nástupem DVD přehrávačů jako norma pro klasická CD s video obsahem.

K filmu můžete přidat až tři různé titulky či jedny a ty samé s různým formátem písma pro DVD a pouze jedny pro formát VCD. Jedinou nevýhodou je podpora pouze titulků ve formátu srt a od něj odvozených txt a ssa.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
78 300 ×