Hlavní navigace

 Comodo Firewall 12.0.0.6882

Kvalitní osobní firewall pro důkladnou ochranu systému proti útokům z Internetu.
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
91 594 ×

Program Comodo Firewall je vynikající ochranný nástroj, který se v řadě testů umístil před svými placenými konkurenty. Pracuje spolehlivě, jeho ovládání je velice jednoduché, velkou výhodou je databáze důvěryhodných aplikací. Comodo Firewall má běžné vlastnosti firewallů, povolujete tedy, které programy se mohou připojovat k Internet.

V programu Comodo Firewall lze velice podrobně definovat stupeň zabezpečení. Možné je zvolit z několika stupňů bezpečnosti, i provést konfiguraci pro jednotlivé typy souborů. Samozřejmostí je blokování portů nebo nastavení způsobu upozorňování na jednotlivé bezpečnostní hrozby. Manuálně lze přidávat aplikace, které jsou za všech okolností povolené, nebo naopak programy, k jejichž spuštění nedojde nikdy. V případě jakýchkoli nesnází je možné využít fórum internetové komunity programu, odeslat lze i podezřelá data na analýzu vývojářům aplikace.

Recenzi programu najdete také na serveru Technet.cz

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus

Aktualizace programu 5. 8. 2019 Antivirová kontrola 19. 2. 2024 2:49

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.