CompCare internet security - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

CompCare internet security 2011

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 20. 7. 2011 Antivirová kontrola 8. 12. 2017 3:13

4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 295 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Kompletní zabezpečení počítače v jedné aplikaci

Kompletní bezpečnostní řešení, připravený ve spolupráci s renomovanou společností F-Secure, chrání své uživatele proti všem možnostem možnostem ohrožení vašeho počítače. K dosažení tohoto cíle přitom používá celou škálu sofistikovaných nástrojů.

Samotná antivirová část programu kontroluje soubory na přítomnost škodlivého kódu (virů). Díky pravidelné aktualizaci, která probíhá několikrát za den, může antivirový program odhalit i ty nejnovější hrozby. Firewall funguje jako obranná zeď proti útokům vedeným hackery či speciálními útočnými programy. Zneškodňuje tak jejich snahy proniknout do vašeho počítače a poškodit, zneužít či modifikovat data na něm uložená, případně na dálku ovládat váš počítač a využívat ho k dalším pokusím o infikování dalších počítačů. Bezpečnější e-mailovou komunikaci zaručí Antispam, který z příchozí pošty odfiltruje nejenom nevyžádané obchodní nabídky, ale i e-maily s obsahem potenciálně ohrožujícím váš počítač. O větší bezpečí vašich dětí se postará Rodičovská kontrola, která umožňuje rodičům kontrolovat, nastavit čas kdy mohou děti přistupovat na internet a také jaké stránky mohou navštívit bez zadání rodičovského hesla. Díky pravidelně aktualizovaným seznamům potencionálně škodlivých stránek se nestane, že by se blokovaná stránka otevřela. Další bezpečnostní součástí programového balíku CompCare internet security je Browsing Protection. Tato aplikace Vám pomáhá ke zvýšení bezpečnosti při vyhledávání na internetu, ještě před otevřením stránky jste informování jestli je stránka bezpečná nebo potencionálně nebezpečná.

CompCare internet security je nejlevnější kompletní zabezpečení vašeho počítače na trhu. Jeho součásti jsou:

  • Antivirová ochrana
  • Aktivní firewall brána
  • Ochrana proti spyware
  • Ochrana proti rootkitům
  • Ochrana proti malware
  • Ochrana proti spamu
  • Rodičovská kontrola

Při instalaci se nemusí zadávat licenční klíč. Program poskytne 30 denní zkušební dobu. Licenční klíč k programu lze zakoupit na kterékoli prodejně společnosti DATART International, a.s. nebo na www.compcare.cz.

Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 295 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.