Coolendář - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Coolendář 3.6

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 13. 9. 2010 Antivirová kontrola 21. 5. 2017 4:52

2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 939 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Svátky, kalendář, hodiny, úlohy, aj. po spuštění počítače.

Coolendář je nástroj, který vás po spuštění počítače informuje o aktuálním čase, datu a jménu osoby, která v daném a příštím dni slaví svátek nejen uvítacím oknem, ale i jeho "přečtením". Je plně nastavitelný a tak si ho můžete upravit podle svého gusta. Jeho barevné schéma je vhodné pro Windows 7. 

Program Coolendář obsahuje funkce:

  • Čtení datumu, svátku po spuštění
  • Svátky
  • Interaktivní kalendář
  • Plánování
  • Poznámky
  • Diskuze
  • Aktuální čas, datum

Ve složce, kam byl program vámi nainstalován se nachází soubor jmeniny_cz.txt či jmeniny_sk.txt, který můžete volně editovat podle vlastního uvážení a nastavit si tak vlastní zobrazovaná jména (např. jméno, které není v ČR užívané; vašeho domácího mazlíčka; aj.). V této verzi můžete k úlohám přidat barvu i systémovou akci, přičemž je na výběr z akcí vypnout, hibernovat a restartovat PC. Ve složce programu se také bude po stažení nacházet složka Sounds, která obsahuje zvuky pro čtení. I ty jsou editovatelné. Dále je v programu obsažený modul Diskuze. V něm si můžete vyměňovat názory s ostatními uživateli, ale i s jeho programátorem a podávat tak návrhy na další vylepšení programu.

Na Coolendář jsou vydávány aktualizace. Po dokončení aktualizace se ve složce s programem nachází mimo jiné i soubor "O aktualizaci x.y", který doporučuji vždy po aktualizaci přečíst. Hlavní okno obsahuje interaktivní kalendář. Po kliknutí na příslušný den pravým tlačítkem myši lze vybrat úkol pro plánování. Je na výběr z mnoha typů zobrazení vaší úlohy. Jednou z možností je přidání vlastního zvuku k úloze s možností jeho vlastního nahrání z mikrofonu.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 939 ×