CADprofi - Nadstavba pro progeCAD a AutoCAD - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

CADprofi - Nadstavba pro progeCAD a AutoCAD 10

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 7. 1. 2014 Antivirová kontrola 30. 5. 2017 4:40

2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
2 956 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

TZB, architektura, strojnické a el. nadstavby pro progeCAD/AutoCAD.

CADprofi je nadstavba pro nejpoužívanější CAD softwary (progeCAD, AutoCAD a další), která výraznou měřou urychluje navrhování v oblastech architektury, strojírenství, elektroinstalace, rozvodů potrubí a ventilací. Dále umožňuje vkládání symbolů a obsahuje rozsáhlé knihovny pro všechny zmíněné oblasti.

TZB-HVAC:
Nabízí navrhování kterékoli instalace (kanalizační, vodovodní i odpadní, ventilační, instalace chlazení, návrhy plynových instalací a dalších). Kompletní CAD knihovna MEP, HVAC, kanalizačních a klimatizačních symbolů a značek založených na normách DIN, EN, ISO a národních standardech, Vám zaručí všestrannou aplikovatelnost. Neopominutelnou součástí je i automatické vkládání odpovídajících uložení, připojení vedení a vzduchových potrubí, rozvodů potrubí, vkládání kolen, „téček“, redukčních ventilů, atd.

Elektro:
CADprofi vám poslouží ke kreslení kompletních sídelních anebo průmyslových vedení elektrických obvodů, osvětlení, protipožární ochrany, rozvodů elektřiny či telekomunikačních sítí, ať již plánů nebo názorných diagramů. Inteligentní multikomponentní sady symbolů pro elektrické obvody, skupiny, číslování, funkce a schéma nákresů činí navrhování snazším. Modul pro elektrické obvody navíc dovoluje kreslit kabelové lávky a kanály, spínací skříňky, 2D a 3D sběrnice a další.

Strojírenství:
Hledáte nepřeberné množství předpřipravených součástí? CADprofi Vám je nabízí. Najdete zde tisíce v průmyslu standardizovaných šroubů, závitů, matic, čepů a dalších prvků. Rozsáhlá CAD knihovna je zde pro vás s parametrickými ocelovými profily, přírubami, klenutými koncovkami, ocelovými potrubími či průmyslovým vybavením tepelných výměníků. Dále bezesporu oceníte inteligentní funkce pro snadné vytváření schémat. Nechybí ani knihovny symbolů pro logické, pneumatické a hydraulické systémy.

Architektura:
Ideální pro projektanty budov k snadnému kreslení základních architektonických návrhů zahrnujících zdi, parametrizovaná okna, dveře a mnohé další. Modul podporuje komplexní zděné konstrukce. K dispozici jsou knihovny plné vybavení pokojů a nábytku (stoly, židle a další), kuchyňských a koupelnových potřeb (umyvadly, atd.). Pro upřesnění výrobce a bližní podání informací o něm obsahuje modul architektury popisky pro formuláře a výkazy a materiálové list. Tyto jsou plně rozšiřitelné o další potřebná data.

Vylepšení v poslední verzi:


Na trh je uvedena verze 10. Vyjma celkových programových vylepšení je nyní podporována též práce s jinými CAD programy. Z dalších úspěšných aktualizací jmenujme vylepšení v sekci knihoven výrobků.

Nad to navíc verze 10 nabízí následující zlepšení:

  • podpora posledních verzí programů progeCAD, AutoCAD atd.,
  • aktualizace šablon, parametrické armatury, nové symboly potrubí, elektrických zařízení, rozšířený obsah strojního modulu,
  • dynamické zvětšování objektů,
  • vytvoření "oblíbených" kategorií,
  • nové symboly CADprofi Architectural bezpečnosti, varování, evakuace, zabezpečení a další symboly podle PN-EN ISO 7010,
  • nové symboly a schémata šablon v modulu Elektro,
  • aktualizace knihoven Wilo, Salmson, EMB.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
2 956 ×