CSS Comprimator - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

CSS Comprimator 1.0

Aktualizace programu 23. 2. 2005 Antivirová kontrola 5. 7. 2017 2:35

2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 363 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Miniaturní prográmek na komprimaci CSS, pomocí kterého dokážete uspořit bezpracně i několik KB v kaskádových stylech.

CSS Comprimator je miniaturní prográmek na komprimaci kaskádových stylů. Díky tomuto prográmku lze bezpracně ušetřit i několik KB v CSS, a to klidně můžete používat obsáhlé komentáře, odsazovat a lépe svůj stylový předpis strukturovat.

Jak funguje?

Prográmek odstraní všechny tabulátory, mezery a jiné bílé znaky kolem čárek, středníků a chlupatých závorek. V ostatních případech bíle znaky zkrátí na jednu mezeru. Smaže také všechny nové řádky, takže styl je celý v jedné řádce. Pokud je středník u uzavírací chlupaté závorky, tak je také smazán. Samotná komprimace souboru se provede přetažením souboru (souborů) nad ikonku programu nebo se v příkazové řádce napíše název souboru. Program styl načte, zkomprimuje ho, a uloží do nového souboru. Původní soubor zůstane nezměněn. Z toho vyplývá, že program zatím funguje pouze pod Windows, ale v plánu je i Linux verze.

Co hacky?

Program respektuje CSS hacky. Aby se uspořilo místo, program by rád vyhazoval komentáře. Takže pokud chcete používat komentáře (což doporučuji), tak je musíte zapsat s mínusem, tzn. /*- tento komentář se smaže -*/ a /* tento komentář zůstane */.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 363 ×