DatAdmin - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

DatAdmin 5.4.2

Aktualizace programu 6. 3. 2017 Antivirová kontrola 21. 12. 2017 3:32

2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
8 029 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Databázový manažer pro MySQL,MS SQL,Oracle,Postgres,Access,SQLite

DatAdmin je univerzální nástroj pro práci s databázemi MySQL, MS SQL, SQLite, PostgreSQL a MS Access. Je navržen s důrazem na snadné ovládání, díky své modularitě a flexibilitě je schopný funkcionalitou konkurovat i některým specializovaným nástrojům. Verze Personal je zdarma pro nekomerční použití.

Přehled funkcí

Připojení k databázím

Připojení pomocích nativních ADO.NET driverů, ODBC, OLE DB. Nativní podpora pro Microsoft SQL Server, MySQL, Postgre SQL, SQLite, MS Access. Funkce PHP-tunel pro připojení k MySQL bez přímého přístupu na databázový server.

Správa databáze

Vytváření a úprava tabulek, klíčů a referencí. Správa databázových objektů (pohledy, procedury, funkce, schémata). Podpora pro specifické databázové objekty MySQL verze 4.x, 5.x, MS SQL 2000, 2005, 2008, Oracle 9g, 10g, 11g, EffiProz.

Prohlížení a úprava dat

Editor tabulkových dat s unikátními funkcemi. Stránkování, filtrování, vyhledávání, generování SQL pro řádku dat (UPDATE, INSERT, atd.). Zobrazení náhledů číselníků, automaticé master/detail pohledy.

Zálohovaní, exporty, importy

Záloha a obnova databáze. Exporty, importy tabulkových dat z/do formátů DBF, CSV, TXT, HTML, XML, Excel a dalších. Možnost spuštění z příkazové řádky. Plánování. Kopírování tabulek a databází pomocí drag & drop i mezi různými servery.

Návrh databáze, porovnání databází

Úprava databázových modelů, struktury tabulek. Definice validačních dat (číselníky). Databázové diagramy. Synchronizace s reálnou databází. Porovnání databázových schémat.

SQL Editor

Grafický návrh dotazu, zvýraznění syntaxe. Ukladání dotazu k lokálně připojení. Historie SQL dotazů.

Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
8 029 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.