DatAdmin - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

DatAdmin 5.4.2

Aktualizace programu 6. 3. 2017 Antivirová kontrola 6. 5. 2017 6:12

2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
7 974 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Databázový manažer pro MySQL,MS SQL,Oracle,Postgres,Access,SQLite

DatAdmin je univerzální nástroj pro práci s databázemi MySQL, MS SQL, SQLite, PostgreSQL a MS Access. Je navržen s důrazem na snadné ovládání, díky své modularitě a flexibilitě je schopný funkcionalitou konkurovat i některým specializovaným nástrojům. Verze Personal je zdarma pro nekomerční použití.

Přehled funkcí

Připojení k databázím

Připojení pomocích nativních ADO.NET driverů, ODBC, OLE DB. Nativní podpora pro Microsoft SQL Server, MySQL, Postgre SQL, SQLite, MS Access. Funkce PHP-tunel pro připojení k MySQL bez přímého přístupu na databázový server.

Správa databáze

Vytváření a úprava tabulek, klíčů a referencí. Správa databázových objektů (pohledy, procedury, funkce, schémata). Podpora pro specifické databázové objekty MySQL verze 4.x, 5.x, MS SQL 2000, 2005, 2008, Oracle 9g, 10g, 11g, EffiProz.

Prohlížení a úprava dat

Editor tabulkových dat s unikátními funkcemi. Stránkování, filtrování, vyhledávání, generování SQL pro řádku dat (UPDATE, INSERT, atd.). Zobrazení náhledů číselníků, automaticé master/detail pohledy.

Zálohovaní, exporty, importy

Záloha a obnova databáze. Exporty, importy tabulkových dat z/do formátů DBF, CSV, TXT, HTML, XML, Excel a dalších. Možnost spuštění z příkazové řádky. Plánování. Kopírování tabulek a databází pomocí drag & drop i mezi různými servery.

Návrh databáze, porovnání databází

Úprava databázových modelů, struktury tabulek. Definice validačních dat (číselníky). Databázové diagramy. Synchronizace s reálnou databází. Porovnání databázových schémat.

SQL Editor

Grafický návrh dotazu, zvýraznění syntaxe. Ukladání dotazu k lokálně připojení. Historie SQL dotazů.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
7 974 ×