Hlavní navigace

Diarama V.16.03

Aktualizace programu 3. 3. 2016 Antivirová kontrola 2. 2. 2020 3:08

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
121 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Program umožňuje promítat fotografie z PC nebo Internetu jako na diaprojektoru.

Rozvoj digitálních fotoaparátů přinesl se sebou množství souborů s příponou .jpg kde máte uloženy Vaše vzpomínky na dovolenou, děti či vnoučata. Mnozí mají fotografie uloženy pouze v mobilu, jiní na tabletu a nejbezpečnější je mít je uloženy na disku v PC a případně ještě na nějakém záložním médiu

Problém nastane když chcete fotografie ukázat Vaši návštěvě. Ukazovat někomu fotky na mobilu když máte doma obrovský displej televizoru je dosti podivné. Já jsem ten problém řešil na PC i tabletu programem Giftab, který zde taky najdete.

Diarama na rozdíl od programu Giftab generuje jen malé soubory které umožňují prohlížet fotky jako kdysi na diaprojektoru. Tedy jednu za druhou. Protože se po startu ukáže pouze první fotku je reakce programu rychlá a navíc se snaží maximálně využít plochu displeje.

Ovládaní programu, tedy posunování je řešeno klávesnicí na PC nebo dotekem na tabletu. Pokud je k dispozici myš, na další fotku se dostanete kliknutím na fotku kterou právě vidíte. Podrobný návod je v přiloženém manuálu. Pro větší množství fotografii je vhodným doplňkem můj jiný program Galeria který zde taky najdete.

V nové verzi jsou tyto změny :

  • společné použití souborů diarama.css a keys.js pro všechny podadresáře
  • úvodní text jako nultý obrázek
  • český manuál

Zobrazit více

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
121 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.