DOSPrint - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

DOSPrint 4.1

Koupit plnou verzi od 604 Kč

Aktualizace programu 25. 6. 2017 Antivirová kontrola 25. 6. 2017 17:16

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
6 304 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

DOSPrint umožňuje tisk DOS aplikacím na USB tiskárny a podobně.

DOSovské programy mohou mít problémy při tisku na novější typy tiskáren. Jedná se především o zařízení určená pouze pro operační systém Windows, multifunkční stroje, tiskárny připojené přes port USB nebo tiskárny neobsahující českou kódovou stránku. V řadě případů může tisk z DOSu komplikovat i řazení úloh do tiskové fronty, kdy může docházet k předčasnému ukončení nebo zkomolení tisku, případně ke zhroucení správce tiskových úloh. 

DOSPrint problém řeší tak, že zachytává zvolený tiskový port (např. LPT1) a jeho výstup převádí na zvolenou tiskárnu. Druhou možností je uložení výstupní sestavy DOS aplikace do souboru ve zvoleném adresáři, DOSPrint soubor načte, překonvertuje a standardními prostředky Windows vytiskne.

DOSPrint umožňuje tisknout soubory vytvořené v kódování LatinII i Kamenických, podporuje tisk v několika hustotách písma (počtu znaků na řádek), jejich přepínání v průběhu tisku, dovoluje řídit vlastnosti písma, nastavovat řádkování a další. Program emuluje značné množství řídících příkazů, má vestavěnou PDF tiskárnu pro tvorbu PDF dokumentů, dokáže do výstupních sestav zařadit a vytisknou obrázky a další. Demoverze je plně funkční verze, která pouze přeškrtává stránku.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
6 304 ×