Email Marketing Studio - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Email Marketing Studio

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 26. 2. 2014 Antivirová kontrola 15. 5. 2017 5:24

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
181 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Hromadné rozesílání různých informačních emailů.

Hromadné rozesílání e-mailů se stalo nezbytnou součástí moderních marketingových strategií. Email Marketing Studio je výkonný software pro správu Vašich odesílaných informačních a propagačních emailů.

Aplikace přináší přehled nad Vašimi e-mailovými kampaněmi v kombinaci s velice jednoduchým a intuitivním uživatelským rozhraním pro zpracování e-mailů. EMS umožňuje vytvořit šablony, které následně použijete pro pravidelné rozesílání zpráv, jako jsou například letáky, informace o slevách či nových produktech. Jednotlivé mailové kampaně můžete tvořit ve WYSIWYG HTML editoru nebo importovat z již existujících zdrojů.

Aplikace umí: ukládat vytvořené zprávy a jejich načtení jako soubor projektu, tvořit zprávy jednotlivě nebo přes BCC (neviditelná kopie) s definovaným počtem adres, zprávy poslat přes SMTP server, ke zprávám připojit přílohu, zprávu vytvořit jako prostý text nebo v HTML formátu s náhledem a zvýrazněním kódu při editaci, automatické filtrování adres na základě externích seznamů, jednoduchou personalizaci zpráv a další.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
181 ×