eMule - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

eMule 0.50a

Aktualizace programu 12. 4. 2010 Antivirová kontrola 30. 8. 2017 3:53

4.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
398 837 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Klient pro sdílení souborů v síti eDonkey2000.

eMule představuje jednoho z nejrozšířenějších a nejspolehlivějších peer-to-peer programů pro sdílení souborů na světě. Díky jeho open source politice může mnoho vývojářů přispívat k projektu, aby zlepšili výkonnost sítě s každou další verzí.

Klienti využívají několik sítí pro vytvoření jedné spolehlivé sítě. (ED2K, Source Exchange, Kad) ? Kad je nyní v otevřené testovací fázi, užití Kad může být aktivováno v eMule 0.42. eMule je naprosto zadarmo a ani neobsahuje žádný Adware, Spyware aj. Každý soubor je během stahování kontrolován kvůli poškození, aby bylo zajištěno, že neobsahuje chyby.

Funkce Ukázka umožňuje prohlížet videa a archivy ještě před jejich kompletací. Pro přehrávání ukázek z videa je nejlepší Video Lan Klient. Součástí eMule je také webservices a webserver, které vám umožní rychlý přístup do internetu a z internetu. Pro lepší organizaci si můžete vytvořit kategorie pro vaše downloady. eMule vám také nabízí širokou škálu vyhledávacích možností pro nalezení souboru, který potřebujete. Tyto možnosti zahrnují: Servery (Lokální a Globální), webově založené (Jigle a Filedonkey) a Kad (prozatím Alpha verze).

Instalace češtiny se provádí umístěním jazykového souboru do adresáře ?lang? ve složce programu. Rozbalíte archív a jeho obsah vložíte do adresáře ?lang?, spustíte eMule a v záložce Preference vyberete položku General a v Language nastavíte Češtinu.

eMule je maličký program, který má pouhých 3,7 MB, ale o to větší možnosti. Interface a ovládací rozhranní programu je účelné a přehledné.

Přečtěte si recenzi programu eMule v magazínu Slunečnice.cz.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
398 837 ×