Hlavní navigace

 ENeschopenky 2020

Poptat plnou verzi na SW.cz

Aktualizace programu 1. 2. 2020 Antivirová kontrola 2. 2. 2020 16:21

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
6 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Hromadné stahování e-neschopenek z datových schránek a VREPu.

ENeschopenky je aplikace pro hromadné stahování e-neschopenek z datových schránek a VREPu a jejich hromadný tisk či export za účelem zpracování mezd či archivace.

Program je určen především zpracovatelům mezd, kterým umožňuje jednoduše získat a najednou vytisknout neschopenky pro všechny firmy, kterým zpracovávají mzdy. Přestože nelze eneschopenky přenést přímo do mzdového programu, mohou výstupy z ENeschopenky sloužit jako podklad pro zpracování mezd, případně jako kontrolní nebo archivní sestava.

Další oblastí použití nalezne program v případě, kdy mzdový program vůbec neumožňuje pracovat s eneschopenkami, případně zaměstnavatel si nechává zpracovávat mzdy externě a potřebuje jednoduše a přehledně evidovat neschopenky svých zaměstnanců.

Program umí  elektronické neschopenky načítat z datové schránky (případně z více datových schránek), z portálu VREP nebo přímo z XML souborů. Neschopenky lze exportovat například do formátu Csv, DBF a Excelu.

Zobrazit více

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
6 ×