Hlavní navigace

 ESET Internet Security

Komplexní bezpečnostní balík pro ochranu počítače proti virům, spyware, spamu a útokům z Internetu.
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
506 873 ×

ESET Internet Security (dříve ESET Smart Security) nabízí uživatelům komplexní ochranu před nejrůznějšími počítačovými hrozbami. Jedná se o ucelený bezpečnostní balík, který zahrnuje antivirus, antispam, antispyware, firewall, nebo anti-phishingový filtr. Dále nabízí rodičovskou kontrolu a ochranu odcizeného zařizení Anti-Theft.

ESET Internet Security chrání uživatele jak při práci s daty uloženými na počítači, tak i při používání výměnných médií, jakými jsou USB paměti, CD a DVD média, externí disky, apod. Spolehlivě vás ochrání také při práci s elektronickou poštou, při prohlížení internetového obsahu, nebo při používání webových aplikací.

Program využívá zdokonalené metody detekce a nabízí ochranu i proti budoucím útokům nově objevených hrozeb. Samozřejmostí je také kontrola souborů v průběhu stahování z internetu a prověřování souborů při nečinnosti systému. K rychlejší a spolehlivější ochraně před škůdci využívá ESET Smart Security 7 technologii Cloud.

Hlavní součásti a funkce produktu ESET Internet Security:

 • Antivirus a Antispyware – Nabízí proaktivní ochranu před všemi typy online či offline hrozeb a chrání před malwarem šířícím se mezi uživateli.
 • Pravidelné aktualizace – Automatické aktualizace virové databáze a programových modulů zajišťují maximální ochranu počítače.
 • Rodičovská kontrola - Pomocí kategorií omezuje v závislosti na věku dítěte přístup na definované internetové stránky například s nevhodným obsahem.
 • Inteligentní firewall - Modul firewall kontroluje síťovou komunikaci a chrání počítač před neautorizovaným přístupem. Brání nepovolaným uživatelům připojit se k počítači a zneužít osobní data. Uživatel může bez obav navštěvovat e-shopy, internetové bankovnictví a sociální sítě.
 • Anti-Phishing modul – Chrání uživatele před pokusy o získání citlivých informací, jako jsou uživatelská jména, hesla nebo údaje o bankovních a kreditních kartách, nebo před falešnými stránkami, které se snaží o sběr soukromých informací. Umožňuje blokování podvodných scam webových stránek, založené na základě zpětné vazby uživatelů o podezřelých stránkách.
 • Anti-Theft – Zvyšuje bezpečnost dat uživatele ve chvíli ztráty nebo zcizení počítače. Po nainstalovaní ESET Smart Security a aktivaci ESET Anti-Theft bude zařízení monitorováno. Pokud se ztracené či odcizené zařízení připojí na internet, může uživatel sledovat jeho pozici na mapě. Na odcizené zařízení lze také zasílat zprávy, která se na něm následně zobrazí. Tím je možné komunikovat s případným nálezcem. Ve webovém rozhraní služby ESET Anti-Theft lze přistupovat k její konfiguraci.
 • Skenování na bázi technologie Cloud – Zrychluje skenování pomocí whitelistingu bezpečných souborů na základě databáze ESET.
 • Skenování během stahování souborů – Snižuje čas potřebný k přístupu k souboru díky skenování během procesu stahování.
 • Kontrola vyměnitelných zařízení – Umožňuje blokování neznámých CD, DVD, Blu-ray disků, USB pamětí a jiných vyměnitelných médií. Nabízí prevenci před neautorizovaným kopírováním souborů na externí zařízení.
 • HIPS (Host-based Intrusion Prevention System) – Umožňuje podrobné definování pravidel pro systémový registr, aktivní procesy a programy, čímž výrazně ovlivňuje chování systému.
 • Herní režim – Pokud je některá z aplikací přepnuta do fullscreen režimu a její obsah je zobrazen na celou obrazovku (např. při sledování videa, prezentaci fotografií, hraní her), antivir odloží zobrazení upozornění o aktualizacích a uvolní všechny dostupné systémové prostředky.
 • Optimalizace pro přenosná zařízení – Při napájení zařízení z baterie dochází k odložení všech akcí, jež nevyžadují okamžitý zásah. Tím se prodlužuje doba, po kterou je možné zařízení používat.
 • Exploit Blocker – chrání uživatele před vyspělými, cílenými, ne-generickými webovými útoky malwaru, eliminuje zamykání obrazovky, GPcode a ransomware. Blokování se zaměřuje na nejčastější typy útoků na internetové prohlížeče, PDF čtečky, e-mailové klienty nebo kancelářský balík MS Office.
 • ESET Advanced Memory Scanner - zastavuje silně šifrované hrozby, jejichž cílem je vyhnout se odhalení. Jde o rozšíření technologie HIPS, která provádí hloubkové skenování paměti počítače v reálném čase. Tím zlepšuje detekci malwaru a umožňuje efektivní prevenci před infekcí i v případech, v nichž se malware snaží skrývat šifrováním. Díky schopnosti analyzovat zašifrované soubory přímo v paměti počítače dokáže ESET Smart Security účinně chránit před neznámými útoky škodlivého softwaru.
 • Vulnerability Shield – Tato funkce funguje na úrovni sítě a chrání před zneužitím známých zranitelností v síťových protokolech.
 • ESET Social Media Scanner - monitoruje a udržuje v bezpečí na sociálních sítích nejen účet samotného uživatele, ale i jeho přátele. Uživateli umožňuje automatické nebo jednorázové skenování určené k odhalení případných hrozeb. Kromě lepší kontroly Facebooku je ochrana nově rozšířena i na Twitter. Součástí tohoto nástroje je Centrum zabezpečení, které zobrazuje aktuální úroveň ochrany osobních údajů na Facebooku a Twitteru, případně navrhuje změny v nastavení soukromí.
Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od Poptat plnou verzi na SW.cz

Aktualizace programu 6. 10. 2020 Antivirová kontrola 15. 2. 2024 3:47

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.