Euroekonom Čínské Znaky - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Euroekonom Čínské Znaky 2006

Aktualizace programu 1. 9. 2006 Antivirová kontrola 31. 5. 2017 4:17

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
9 130 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Kurz čtení základních čínských znaků formou "škola hrou".

Čínština se skládá sice až z 50 000 znaků, pro běžnou psanou komunikaci jich však postačí znát "pouhých" 2 000. Čínské znaky nejsou navíc nějakými nepochopitelnými klikyháky, kterým je složité porozumět, ale naopak několika tisíciletou historií ověřeným strukturovaným systémem, majícím základ v obrázkovém písmu.

A jak se sami přesvědčíte v rychlokurzu čtení čínských znaků, "zaryje" se vám celá řada zajímavých a harmonických čínských znaků do paměti mnohem rychleji a hlouběji, než by tomu bylo například v případě psané anglické nebo německé slovní zásoby. Lidský mozek si zkrátka dokáže mnohem lépe zapamatovat obrázky a situace než psaná slova a čísla.

Pokud náhodou uvažujete o tom, že by nebylo vůbec špatné dokázat porozumět psanému jazyku druhé největší světové obchodní, politické i kulturní velmoci, přečtěte si něco o základech psané čínštiny (např. na webu cinstina.cz) a následně si stáhněte program Euroekonom Čínské Znaky, po jehož absolvování dokážete chápat významu a smyslu prvního sta nejjednodušších čínských znaků. Průměrný absolvent čínské první třídy sice disponuje znakovou zásobou čítající cca 400 znaků a průměrný druhák dokonce zásobou dvojnásobnou, jakmile však zjistíte, že vás čínské znaky "baví", nebude už nic stát v cestě tomu, abyste si svou slovní zásobu dále rozšiřovali. Bude tak moci činit i za pomoci programu Euroekonom Čínské Znaky, který se v roce 2007 dočká své novější a rozsáhlejší verze.
Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
9 130 ×