EVEREST Home Edition - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz Hlavní navigace

EVEREST Home Edition 2.20

Aktualizace programu 8. 12. 2005 Antivirová kontrola 2. 3. 2019 3:27

4.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
932 145 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Propracovaný diagnostický nástroj.

EVEREST Home Edition se stal následovníkem programu Aida32. EVEREST Home Edition je výborný nástroj na diagnostiku počítače, který je nabízen zdarma. Nynější aktuální verze jsou již pouze placené.

Tento program dokáže zjistit a vypsat jaký má váš počítač procesor, jaké má a používá RAM paměti, jaká je grafická karta a tak dále. To vše je přehledně ve výpisech, které lze exportovat i ve formátu HTML. EVEREST Home Edition poskytuje obsáhlé informace o hardwaru, a to včetně odkazů na stránky výrobce pro vyhledání nejnovějších ovladačů, informací o přetaktování, o nainstalovaném softwaru a systémovém nastavení. Dále také zobrazuje teploty a jiné údaje z čidel na procesoru, grafické kartě, pevném disku a jiných zařízeních.

Po spuštění programu uživatele přivítá úvodní obrazovka s vyobrazením základních komponent počítače, uspořádaných do obecných celků. Po kliknutí na požadovanou součást je otevřena nabídka, ve které jsou nám nabízeny dílčí zařízení, o kterých chceme informace.

EVEREST Home Edition nabízí i základní sadu benchmarků pro testování paměti. V tomto případě jsou testy omezeny na zjišťování latence paměti a její propustnost při čtení a zápisu. Výsledné hodnoty pak srovnává s výsledky různých systémů.

V současné době společnost Layalys nabízí trojici nástrojů EVEREST Ultimate Edition, EVEREST Corporate Edition a EVEREST Home Edition. EVEREST Ultimate Edition je plnohodnotným rozšířením verze Home. Obshauje specializované funkce pro diagnostiku a popis systému. Svými možnostmi uspokojí zejména velmi náročné uživatele. EVEREST Corporate Edition je vyvinut pro diagnostiku malých i velkých podnikových sítí. V této verzi přibyla funkce výpisu informací nejen o hardwaru, ale zvláště o softwaru. Proto si zde můžete vyčíst informace o operačních systémech, zabezpečení počítače, či nastavení sítě.

Poslední volně dostupná verze EVEREST Home Edition je verze 2.20, další již jsou vydávány jako placené shareware.

Přečtěte si recenzi programu EVEREST Home Edition v magazínu Slunečnice.cz.

Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
932 145 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.