Hlavní navigace

Evidence docházky a plán směn 1.2.5

Formulář na evidenci docházky s pevnou pracovní dobou, ranní směny pondělí až pátek, soboty a neděle.
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
4 922 ×

Evidence docházky a plán směn je aplikace umožňuje na základě zadaných údajů a automatických výpočtů evidovat odpracovanou dobu, práci přesčas, práci v noci, pracovní pohotovost, dobu nemoci, dovolených a ostatních dob, evidenci poskytnutých stravenek v příslušném měsíci a roku. Uživatel může evidovat a sledovat 2 volitelné druhy hodinových příplatků. Dále umožňuje vytvořit měsíční souhrn (výstup) pro mzdovou účtárnu nutný k výpočtu mezd a platů. Odpracovanou dobu lze sledovat s přesností na čtvrthodiny. 

Na základě zadaných údajů a automatických výpočtů porovnává odpracovanou dobu s měsíčním fondem pracovní doby (vycházejícího z denního pracovního úvazku) a o případných rozdílech je uživatel informován. Z důvodu úspory času při vyplňování formulářů jednotlivých zaměstnanců aplikace dokáže hromadně "předvyplnit" časy příchodu, odchodu a přestávek v kalendářních dnech u všech zaměstnanců. Tiskopisy (dovolenka, žádost o pracovní volno a propustka) lze jednoduše vyplnit a vytisknout. Dovolenku lze automaticky předvyplňovat z jednotlivých formulářů na základě zadaných údajů. Jednotlivé měsíční formuláře je možno vytisknout, vyexportovat do PDF formátu. V některých polích je testován obsah zápisu tzn. že tam, kde aplikace očekává zadání pouze číselného údaje v určitém rozmezí, je povolen zápis pouze číselného údaje v tomto rozmezí. Uživatel má možnost zápisu pouze do barevně podbarvených polí (je-li tato volba zaškrtnuta vpravo nahoře v každém formuláři), v ostatních polích jsou výpočty prováděny automaticky. 

Tento typ aplikace je optimalizován pro zaměstnance s rovnoměrně rozvrženou a pravidelnou pracovní dobou. Jelikož je každý den pracovního výkonu porovnávána odpracovaná doba (tj. doba "CELKEM" – součet přestávek) s denním pracovním úvazkem, počítá se práce přesčas automaticky (tj. veškerý čas strávený v zaměstnání nad rámec denního pracovního úvazku je automaticky považován za práci přesčas).

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus

Aktualizace programu 16. 2. 2017 Antivirová kontrola 1. 2. 2024 2:48

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.