Hlavní navigace

EVO Collaborator for Outlook 2.0.87

Synchronizujte vaše kontakty, kalendáře a úkoly z Outlooku s Gmailem, Yahoo!, iCloud, Zimbra, OwnCloud, Kerio a jinými CardDAV a CalDAV službami.
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
289 ×

EVO Collaborator for Outlook - synchronizace kalendářů, kontaktů a úkolů s Outlookem Microsoft Outlook můžete synchronizovat s Exchange serverem pomocí ActiveSync kontaktů, kalendářů a úkolů. Bohužel většina cloudových služeb používá protokoly CardDAV a CalDAV. Zkráceně řečeno, Outlook není schopný synchronizace s těmito servery. 

Plugin ECO do Outlooku umožňuje Outlooku synchronizaci s kalendáři v cloudu jako je iCloud, Google, Outlook.com (Windows Live Hotmail) a Yahoo!, ale také s privátními mailovými servery jako MAC OS X Server, MailEnable, Baikal, Kerio Connect, EVO, Zimbra, Synology a Owncloud. ECO je také schopný duplikace kontaktů, kalendářů a úkolů z cloudu A na cloud B, například z iCloud na Gmail. Také můžete nahrát vaše místní kontakty, kalendáře a úkoly z Outlooku na váš cloudový server.

Zobrazit více

Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus Poptat plnou verzi na SW.cz

Aktualizace programu 15. 12. 2022 Antivirová kontrola 26. 1. 2024 2:48

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.