Expert Lotto - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Expert Lotto 5.8

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 19. 4. 2016 Antivirová kontrola 4. 7. 2017 2:35

3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
19 067 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Univerzální program pro podporu sázení číselných loterií. Nabízí generování náhodných a plných rozpisů, statistiky.

Expert Lotto je program pro podporu sázení číselných loterijních her. Podporuje nejen všechny hry společnosti Sazka, a.s. - Sportka, Šťastných 10, Euro Milióny - ale i naprostou většinu loterií zahraničních. Mezi hlavní funkce programu patří:
  • Generování náhodných, krácených a plných rozpisů - můžete pracovat například se všemi 13983816 kombinacemi ve hře Sportka.
  • Filtrování rozpisů podle zadaných kritérií - například podle požadovaného poměru sudých a lichých čísel, nebo podle požadované shody s posledními 10 losováními.
  • Statistiky - program nabízí množství statistických informací o rozpisech a předešlých losováních. Statistiky jsou nabízeny formou tabulek a grafů.
  • Analýza vylosovaných čísel - program umožňuje sledovat a doplňovat databázi vylosovaných čísel. Jejich analýzou získáte velmi zajímavý nástroj pro rozhodování o Vaší sázce.
  • Tisk na tikety - vytvořené rozpisy můžete vytisknout přímo na oficiální sázenky loterie (včetně loterií zahraničních).
  • Online aktualizace vylosovaných čísel z internetu.
Všechny funkce programu si můžete vyzkoušet v jeho volně šiřitelné verzi. Od verze 4.0.5 je program přeložen do slovenštiny a němčiny a nabízí možnost hrát slovenské loterie společnosti Tipos, a.s. - Loto, Loto 5 z 35, Keno 10 a Euro Milióny.
Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
19 067 ×