Hlavní navigace

Fakturace a účetnictví s odebíráním zboží ze skladu 10.21

Faktury, dodací listy, dobropisy, zálohové faktury, objednávky, zakázky, poptávky, tisk pokladních dokladů sestav, atd.
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
3 488 ×
FAKTURACE A DODACÍ LISTY - generování, tisk a evidence tiskopisů a dokladů : Faktury vydané, přijaté, dodací listy, dobropisy, příjmové a výdajové pokladní doklady atd. Vložené zboží do faktury se odebírá ze skladu. Ceny ve faktuře se sčítají včetně rozepsaného DPH, pohyby zboží se promítají do uzávěrky skladů. Lze vkládat i texty, slevy, nabírat z dodacích listů apod. K fakturám lze automaticky vytvořit a tisknout spjaté dodací listy a pokladní doklady. Tisk knihy faktur, sledování plateb, provázanost s účetnictvím, sklady a databází firem. Fakturu včetně dodacího listu a pokladního dokladu vytvoří i laická obsluha během několika sekund.

ÚČETNICTVÍ - kniha jízd (včetně generování jízd podle stavu tachometru), pokladní kniha, bankovní příkazy, majetek, zálohování, příjmy hotovosti, výdeje hotovosti, bankovní výpisy, faktury vydané, faktury přijaté, peněžní deník. Přiznání k DPH. Vše uspořádáno a provázáno tak, aby vkládání či úprava libovolného dokladu netrvala déle než několik sekund. Automatické číslování, mezisoučty, přepočty, opravy, editace obsahu sestav a mnoho dalších užitečných funkcí.

POŽADAVKY NA PC - Systém spolehlivě pracuje již na rychlejších počítačích řady 486 (optimální je Pentium 120 a výše). Tisk na libovolné tiskárně včetně pokladních tiskáren Star. Ovládání pokladních zásuvek. Operační systém Win95, 98, ME, 2000, XP atd. Systém je optimalizován tak, že velikost databází neovlivňuje rychlost práce.
Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus Poptat plnou verzi na SW.cz

Aktualizace programu 2. 2. 2007 Antivirová kontrola 29. 4. 2022 2:44

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.