Hlavní navigace

FileZilla Password Decoder 1.0

Software pro zobrazení a dekódování uložených míst a hesel v programu FileZilla.
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
145 ×

FileZilla Password Decoder je software pro zobrazení a dekódování uložených míst a hesel v programu FileZilla. Software obsahuje také nástroj na zálohování FileZilla účtu u právě přihlášeného uživatele a také možnost obnovení FileZilla účtu ze zálohy. 

Po spuštění programu se zobrazí licenční ujednání a po odsouhlasení dojde ke spuštění samotného programu. Jakmile dojde ke spuštění hlavního programu, tak ten vytvoří v adresáři „Dokumenty“ složku s názvem „FileZillaDecoder“. Do této složky bude ukládat exportované soubory a také zálohu FilZilla. Dále program vytvoří dočasnou složku v „AppData\Roaming\FileZillaDecoder“. Do této složky vyexportuje potřebné soubory nutné pro běh programu, jako je „sqlite3.dll“ knihovna a vytvoří zde databázi SQLite „FileZilla.sq3“. Po ukončení programu odstraní tyto soubory a dočasnou složku. Pokud bude nalezen potřebný soubor pro dešifrování, stačí kliknout na tlačítko „Dešifrovat FTP přístupy a hesla“. Jakmile bude vše dekódováno, program vám nabídne možnost uložení výsledku do souborů HTML, XLS, XML, SQL.

Software se neinstaluje, stačí jej spustit. Obsahuje češtinu a angličtinu

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus

Aktualizace programu 15. 7. 2017 Antivirová kontrola 11. 1. 2021 2:50

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.