Finanční analýza FinAnalysis - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz
Hlavní navigace

Finanční analýza FinAnalysis 2.19

Poptat plnou verzi na SW.cz

Aktualizace programu 4. 4. 2019 Antivirová kontrola 10. 11. 2019 11:01

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
170 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Aplikace pro finanční analýzu firemních účetních dat v prostředí MS Excel.

Potřebujete pomocníka při finančním rozboru hospodaření vaší firmy pro své nadřízené, akcionáře nebo banky? Tento produkt je určen pro rychlou a účinnou analýzu ekonomických dat spojenou s možností tvorby grafických výstupů, které mohou být součástí výročních zpráv, podnikatelských záměrů, žádostí o úvěr nebo prezentace firmy před zákazníky nebo konkurencí.

Aplikace je určena pro analýzu ekonomických dat firmy spojenou s možností tvorby grafických výstupů, které mohou být součástí výročních zpráv, žádostí o úvěr nebo prezentace firmy. Software nabízí profesionální podklady pro následnou fundamentální finanční analýzu.

Je vhodný zejména pro majitele firem, manažery, hlavní účetní, po nichž jejich nadřízení požadují přehledné a graficky zpracované výsledky hospodaření. Také je použitelný jako podklad pro jednání s bankovními domy např. při žádostech o úvěr.

Vytištěním celého sešitu získáte 50 stran tabulek a grafů. Software nabízí analýzu pomocí poměrových ukazatelů (rentabilita a nákladovost, aktivita, struktura kapitálu, likvidita a kapitálový trh), rozbor pomocí stupňů likvidity, bankrotní a bonitní modely, rozbor produktivity práce a mnoho dalších ukazatelů.

Aplikace je v české verzi, dále je k dispozici anglická a německá mutace.

Zobrazit více
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
170 ×