Hlavní navigace

Finanční analýza firmy FinAnalysis 2.22

Software pro firemní finanční analýzu
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
359 ×

Možná už jste se zajímali o nějaké výpočty finanční analýzy. Vytvářeli jste excelovské sešity pro zpracování poměrových ukazatelů, sledování trendu tržeb nebo výsledku hospodaření. Třeba jste již potřebovali nebo byli pověřeni vytvářet v zaměstnání nebo své firmě excelové přehledy z firemních dat k různým výpočtům a rozborům finančního zdraví, cash-flow, rentability, likvidity či trendu aktiv nebo nákladů. Nebo jste dokonce dostali úkol nějaké finanční rozbory vypracovat a nevěděli, jak na to.

S aplikací FinAnalysis získáte softwarový nástroj, který vám umožní vytvořit kvantitativní finanční analýzu sledované firmy za použití rozboru dat firemních účetních výkazů (rozvaha, výsledovka, cash flow). Až naplníte data z výkazů, získáte téměř 50 stran výstupů ve formě tabulek a grafů, které vám napomohou přehlednějšímu zobrazení finančního vývoje a ukazatelů sledované firmy.

Software FinAnalysis vám tak pomůže, aby se pro vás vytvoření finanční analýzy stalo praktickým nástrojem pro finanční řízení a finanční plánování firmy do dalších let.

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus Poptat plnou verzi na SW.cz

Aktualizace programu 5. 1. 2024 Antivirová kontrola 3. 1. 2024 2:47

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.