FinAnalysis - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

FinAnalysis 2.17

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 26. 12. 2016 Antivirová kontrola 27. 7. 2017 4:18

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
95 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Aplikace pro finanční analýzu vaší firmy v prostředí MS Excel.

Potřebujete pomocníka při finančním rozboru hospodaření vaší firmy pro své nadřízené, akcionáře nebo banky? Tento produkt je určen pro rychlou a účinnou analýzu ekonomických dat spojenou s možností tvorby grafických výstupů, které mohou být součástí výročních zpráv, podnikatelských záměrů, žádostí o úvěr nebo prezentace firmy před zákazníky nebo konkurencí.

Aplikace je určena pro analýzu ekonomických dat firmy spojenou s možností tvorby grafických výstupů, které mohou být součástí výročních zpráv, žádostí o úvěr nebo prezentace firmy. Software nabízí profesionální podklady pro následnou fundamentální finanční analýzu.

Je vhodný zejména pro majitele firem, manažery, hlavní účetní, po nichž jejich nadřízení požadují přehledné a graficky zpracované výsledky hospodaření. Také je použitelný jako podklad pro jednání s bankovními domy např. při žádostech o úvěr.

Vytištěním celého sešitu získáte 50 stran tabulek a grafů. Software nabízí analýzu pomocí poměrových ukazatelů (rentabilita a nákladovost, aktivita, struktura kapitálu, likvidita a kapitálový trh), rozbor pomocí stupňů likvidity, bankrotní a bonitní modely, rozbor produktivity práce a mnoho dalších ukazatelů.

Aplikace je v české verzi, dále je k dispozici anglická a německá mutace.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
95 ×