Vlákno názorů na software Firefox od Bakšu - Prosím tým vývojářů o rychlou odpověd' jelikož si... - Slunečnice.cz Hlavní navigace

Firefox 65

Aktualizace programu 31. 1. 2019 Antivirová kontrola 1. 2. 2019 21:11

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
4 834 359 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Vlákno názorů na software Firefox

Bakšu
Bakšu (neregistrovaný) 86.61.209.---
17. 11. 2017 18:22 Nový

Nový firefox 57

Prosím tým vývojářů o rychlou odpověd' jelikož si ten internet neplatím nadarmo, proč je špatná korekce barev při přehrávání jen v prohlížeči mozilla firefox 57 proč? je jedno jestli pustím video na YouTube či jinde na webu friefoxu všude se oběvy zeleno růžová barva obraz vydět je ale jak si jste udělali někde chybu v korekci prosím o nápravu. Zkusil jsem to v Opera i Eplorer všude jsem zadal youtube a v pořádku v Opeře jsem dal videa přes google a v pořádku, ale jen kouknu na jakékoliv video ve Firefoxu Mozilla je opět problém s korekcí barev během přehrávání zkoušel jsem vše restatovat obnovit pluginy jiné kodeky ale nic nefunguje pokud to obnovím chvíly se barvy vrátí jak mají ale po pár spuštění prohlížeče firefoxu se to zas vrátí. Prosím o odpověd'ět nám všem. Není nejlepší nelžete.

Bakšu
Bakšu (neregistrovaný) 86.61.209.---
17. 11. 2017 18:35 Nový

Re: Nový firefox 57

Spíše převládá zelená a fialová korekce videi tudíž je špatně přesto vidět postavy .

speakerx
speakerx (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
18. 11. 2017 10:18 Nový

No, je to nepoužitelný, všechno zelenorůžový. Škoda času na opětovné přeinstalovávání. Takhle zásadní chybu teda nechápu.

Milix
Milix (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz
18. 11. 2017 21:50 Nový

To se divím , u mě je vše naprosto v pořádku a ne na jednom počítači ale několik a s w7 a linuxu rovněž. Zítra ještě budu aktualizovat nějaké ubuntu tak uvidím ale nečekám žádné nepříjemné překvapení .

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.