Vlákno názorů na software Firefox od Emmanuelle - Sdílím tvuj názor,z Firefoxu je naprostá sračka.Je porád... - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 Firefox 65

Aktualizace programu 31. 1. 2019 Antivirová kontrola 1. 2. 2019 21:11

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
4 834 531 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Vlákno názorů na software Firefox

Emmanuelle
Emmanuelle (neregistrovaný) ---.78-98-90.t-com.sk
20. 8. 2013 20:34 Nový

RE: Firefox 23.0.1

Sdílím tvuj názor,z Firefoxu je naprostá sračka.Je porád pomalejší a mrzne.Mám Win 7,takže to

nebude systémem.Pŕeinstalování systému obvykle nepomuže.Co se Firefoxu týče,mám stejnou

zkušenost.Google možná není nejoblíbenejší,ale pracuje bez problému a rychle.Me osobne

reaguje po dvou vteŕinách.Odporoučím....... 

XXLJ
XXLJ (neregistrovaný) ---.30.broadband4.iol.cz
21. 8. 2013 19:00 Nový

RE: Firefox 23.0.1

Kecy, nasaď si do pc dobrovolně spyware do Googlu. Nehledě na to, že každý jeho proces ti vezve pamět zvlášť. Máš pak xkrát vzato z paměti několi desítek MB, když se to nasčítá máš vzato z paměti slušněj koláč.Nenadarmo se mu říká chrtomazl.

S tím systémem si moc taky nevyhrál, zkus na zkoušku Linux Mint a budeš úplně někde jinde. Tedy jestli nejsi puberťák, který pořád leží u her.

MJ
MJ (neregistrovaný) ---.11.broadband9.iol.cz
16. 10. 2013 14:27 Nový

RE: Firefox 23.0.1

Mám taky na jednom pc W7 a k tomu chrome, nějakou odnož chrome a firefox. Ten přechod od chrome k firefoxu je možná komplikovaný když jsi na něco už zvyklý ale docházím k závěru že firefox mi vyhovuje mnohem víc už tím jak se logicky ovládá , když něco nastavím tak to funguje na rozdíl od chrome který toho taky nabízí dost , ale můžu mnohdy zatrhnout co chci v nastavení a stejně si dělá co chce , možná je svižný , ale to je taky jeho jediná a poslední výhoda.Firefox je jen malinko pomalejší ale zdá se že jinak mnohem lepší.Je to o zvyku. Nadruhém pc s wxp mám chrome a nyní už taky Firefox a na pc s Vistami rovněž.Když spouštím prohlížeč tak už intuitivně spouštím Firefox a dal jsem si jej jako výchozí.Chrome jsem používall od počátku jeho vzniku a spoustu google služeb postupem času je ale opouštím ( ne všechny ) a myslím si že dělám dobře.Chrome používám hlavně pro přístup ke svému cloudu, emailu a občas pro překlad stránek i když u Firefoxu mám taky doplněk . Navíc vyhledávat v google s Firefoxu je mnohem pohodlnější než s Chrome kde okno první dvě tři vteřiny poskakuje než se ustálí přes všechny ty blbiny o kterých nás googlik informuje. Jako by nestačilo jednou.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.