Hlavní navigace

Formix SE - formuláře, tiskopisy, dokumenty, vizitky, štítky HOME Free 10.01

Tvorba a plnění formulářů, tiskopisů, etiket, vizitek atd.
3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
75 241 ×

Formix SE je pomocník, který vám umožní jednoduše navrhovat, vyplňovat a tisknout všechny existující formuláře, dokumenty a tiskopisy. Lze snadno vytvářet a tisknout etikety, štítky, vizitky nebo čárové kódy na zboží. Veškeré tiskové výstupy je navíc možné připojit k databázi a tím jednoduše tisknout hromadnou korespondenci.

Připojenou databázi je možné snadným způsobem editovat, přidávat a mazat záznamy, vyhledávat a tisknout pouze vybrané řádky. Základní vlastnosti programu: jednoduché a intuitivní ovládání, rychlé vyplňování jakýchkoli formulářů přímo na vašem počítači, možné připojení jakékoli databáze, tvorba formulářů z PDF souborů, EET účtenky, možnost připojení externích dat z webové adresy, tvorba a tisk textových dokumentů, tisk etiket, štítků a profesionálních vizitek, tisk čárových kódů (např etikety zboží), přímý export do PDF, tvorba a tisk vstupenek na různé akce, množství předem připravených tabulek pro vaše data, dokonalý tisk do originálních tiskopisů nebo na čisté listy, snadná úprava připravených formulářů či tvorba vlastních, výpočtové vztahy mezi kolonkami, vkládání obrázků, libovolné formátování hodnot jednotlivých kolonek formuláře, možnost výběru hodnot položek ze seznamů, formuláře dodávané přímo s programem, použití výpočetních funkcí při návrhu dokumentu, tisk z databáze (ODBC, XLS, CSV, TXT, DBF, DB, MySQL, MSSQL, Sybase, Postgresql, Interbase, Firebird, Sqlite, Oracle, ASA). Propojením s programem SendMails lze automaticky zasílat zprávy s personifikovanými přílohami.

Program Formix existuje v několika verzích a je určen:

  • pro domácnosti - vyplňování a tisk poštovních formulářů, různých žádostí a životopisů apod.
  • menší firmy - poštovní formuláře, smlouvy, etikety, doklady, faktury apod.
  • velké firmy - hromadné smlouvy a dohody, veškerá hromadná korespondence, vizitky, štítky a mnoho dalšího
Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus

Aktualizace programu 15. 1. 2024 Antivirová kontrola 20. 3. 2024 2:45

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.