Galaxie - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Galaxie 18

Aktualizace programu 26. 10. 2005 Antivirová kontrola 31. 8. 2017 4:03

2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
652 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Off-line magazín & e-zin o technice, kultuře a sportu.

Září je měsícem, kdy dlouhé horké dny již definitivně odkráčely a k nám se žene pomalu, ale jistě čerstvý vánek, který se odráží i v 18-tém, vcelku nadupaném čísle Galaxie. Tak tedy, co že Vás to čeká a nemine?

Sekce Mix začíná být již velmi rozmanitá. Těšit se můžete nejen na zajímavé postřehy ze světa sportu, ale i zajímavý cestopis nebo reportáž, kde se podíváme, jak vypadá netradičně vytuněný počítač.

V pravidelné rubrice Kultura začíná excelovat Jakub Šilhavík, který píše povídky ze života i solidní recenze o hudbě. Připravte se na filmovou recenzi Sin City a přesvěčte se, že i amatéři dokáží tvořit zajímavé fanfilmy v recenzi Searching for the Lost Sword.

Rubrika Hry nabízí pohled na nekomerční novinky v herním světě, těšit se pak můžete na souhrn Lipska 05 a nahlédneme pod pokličku Illusion Softworks.

Rubrika Mobily již tradičně přináší putování za neznámými mobilními výrobci a tentokrát v seriálu zavítáme za americkým výrobcem - Hop-on a také si zavspomínáme na staré dobré přístroje ve článku Dávno zapomenutí mobilní mohykáni .

Chybět nebudou ani články z rubriky Hardware, kde se budeme věnovat testům zvukových sestav k PC a mrkneme se na nejnovější technologii disků Blu-ray.

Překvapíme Vás i slušným přehledem Bleskovek a pro Vaše mobilní potvůrky tu máme bonus - speciální downloady.
Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
652 ×