Galaxie - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Galaxie 20

Aktualizace programu 18. 1. 2006 Antivirová kontrola 3. 12. 2017 3:13

2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
850 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Pravidelný off-line souhrn toho nejzajímavějšího z prostředí kultury, IT, počítačů & konzolí, sportu, či cestování.

I v listopadu redakce Galaxie nezahálela a proto Vám může přinést 20-té, jubilejní číslo. Děkujeme za Vaší přízeň a nyní již tradiční otázka, na co, že se můžete třást ve 20-tém čísle?

Začneme bohatou rubrikou Kultura, ve které exceluje seriál Radostné mládí od Jakuba Šilhavíka, podíváme se na film Harryho Pottera a Ohnivý pohár z jiného úhlu, nebo také si Vás vyzkoušíme, jestli znáte divadelní hru Kvartet a samozdřejmě mnoho dalšího.

HALF-LIFE 2, F.E.A.R., Land Of The Dead: Road To Fiddler's Green, či Earth 2160 - to je jen strohý výčet článků z celku sekce Hry, která Vás opravdu příjemně překvapí!

Pokud by jste si chtěli vyzkoušet možnosti svého nedokonalého zraku, pak jistě nevynechejte článek o Optických jevech a klamech od Tomáše Richtera, který tímto přispěl do rubriky Mix, kde se mimo jiné nalézá i nový seriál Dýchám, tedy jsem..., aneb o tom, kolik času zabere dívání na televizi, či převlékání a nejen to...

V rubrice Hardware Vám Pier Kurth představí Nintendo DS a Jakub Halcin pro změnu Notebook za 100$ a navíc s kličkou. Myslíte si, že je to hloupost?

Ani sekce Mobily se nedrží opodál a nabídne Vám pohled do Finské multimediální rodiny N a podíváme se na zoubek modelu minulých Vánoc SE J300i.

Ani o tradiční přehled rychlých zpráv - tedy Bleskovek - Vás redakce nepřipravila, naopak pro naše čtenáře čeká k výročí Galaxie i příjemný dáreček ve formě překvapení, které si ovšem musíte rozbalit už sami ;-).

Galaxie Team přeje příjemné počtení a hodně štěstí do Nového roku.
Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
850 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.