Galaxie - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Galaxie 20

Aktualizace programu 18. 1. 2006 Antivirová kontrola 16. 7. 2017 4:19

2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
850 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Pravidelný off-line souhrn toho nejzajímavějšího z prostředí kultury, IT, počítačů & konzolí, sportu, či cestování.

I v listopadu redakce Galaxie nezahálela a proto Vám může přinést 20-té, jubilejní číslo. Děkujeme za Vaší přízeň a nyní již tradiční otázka, na co, že se můžete třást ve 20-tém čísle?

Začneme bohatou rubrikou Kultura, ve které exceluje seriál Radostné mládí od Jakuba Šilhavíka, podíváme se na film Harryho Pottera a Ohnivý pohár z jiného úhlu, nebo také si Vás vyzkoušíme, jestli znáte divadelní hru Kvartet a samozdřejmě mnoho dalšího.

HALF-LIFE 2, F.E.A.R., Land Of The Dead: Road To Fiddler's Green, či Earth 2160 - to je jen strohý výčet článků z celku sekce Hry, která Vás opravdu příjemně překvapí!

Pokud by jste si chtěli vyzkoušet možnosti svého nedokonalého zraku, pak jistě nevynechejte článek o Optických jevech a klamech od Tomáše Richtera, který tímto přispěl do rubriky Mix, kde se mimo jiné nalézá i nový seriál Dýchám, tedy jsem..., aneb o tom, kolik času zabere dívání na televizi, či převlékání a nejen to...

V rubrice Hardware Vám Pier Kurth představí Nintendo DS a Jakub Halcin pro změnu Notebook za 100$ a navíc s kličkou. Myslíte si, že je to hloupost?

Ani sekce Mobily se nedrží opodál a nabídne Vám pohled do Finské multimediální rodiny N a podíváme se na zoubek modelu minulých Vánoc SE J300i.

Ani o tradiční přehled rychlých zpráv - tedy Bleskovek - Vás redakce nepřipravila, naopak pro naše čtenáře čeká k výročí Galaxie i příjemný dáreček ve formě překvapení, které si ovšem musíte rozbalit už sami ;-).

Galaxie Team přeje příjemné počtení a hodně štěstí do Nového roku.
Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
850 ×