Google Desktop - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Google Desktop 5.9.1005.1233

Aktualizace programu 9. 11. 2010 Antivirová kontrola 2. 7. 2017 2:35

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
40 494 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Nástrojová lišta nejen pro vyhledávání souborů na pevném disku počítače.

Schopný nástroj pro fulltextové vyhledávání souborů na vašem pevném disku. Nabízí prohledávání e-mailů, souborů, hudby, fotografií, chatů, pošty Gmail, navštívených webových stránek, apod. Kromě toho pomáhá také shromažďovat nové informace z webu.

Google Desktop řadí všechny nalezené položky do přehledného seznamu. V něm naleznete, kromě názvů souborů, také jejich krátké ukázky. Ty obsahují zvýrazněné vámi hledané termíny. Výsledky hledání lze navíc libovolně filtrovat. Například si tedy můžete nechat zobrazit pouze soubory, nebo e-mailové zprávy. Náhled výsledků vašeho hledání si můžete také zobrazit v internetovém prohlížeči.

Podporované formáty souborů

Google Desktop automaticky indexuje všechny možné typy souborů. Mezi podporované aplikace patří běžně používané internetové prohlížeče (Internet Explorer, Firefox), programy z kancelářského balíku Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint), nejrůznější multimediální aplikace, nástroje pro práci s PDF, poštovní klienti (Outlook, Outlook Express, Thunderbird), apod. Google Desktop si taktéž poradí s prohledávání historie aplikací AOL Instant Messenger a MS Internet Explorer.

Miniaplikace a postranní panel

Google Desktop obsahuje tzv. Miniaplikace. Ty vás budou upozorňovat na nově obdržené e-maily, zobrazí informace o počasí, fotografie a přizpůsobené zprávy. Těšit se můžete i na hodiny, kalendář, poznámkový blok, seznam úkolů a mnoho dalších užitečných nástrojů, které bohatě rozšíří možnosti vaší plochy. Minaiplikace lze umístit kamkoliv na plochu, do postranního panelu, nebo na vaší iGoogle stránku.

Přečtěte si recenzi programu Google Desktop v magazínu Slunečnice.cz.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
40 494 ×