Hlavní navigace

 GstarCAD 2019 CZE

DWG kompatibilní 2D/3D CAD systém pro Windows.
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
854 ×

GstarCAD nabízí rozsáhlou funkcionalitu pro univerzální 2D technické kreslení a přímé (neparametrické) 3D modelování. Je vyvíjený tak, aby se co nejvíc podobal na AutoCAD (způsob ovládání, syntax, rozložení prvků, vzhled dialogových oken). Cílem je, aby uživatel AutoCADu v ideálním případě nevnímal rozdíly mezi oběma programy, a aby se případný přechod na GstarCAD zaobešel bez potřeby investovat dodatečný čas a finance na přeškolení.

Po instalaci programu lze zvolit požadovanou verzi - GstarCAD Standard anebo GstarCAD Professional.

GstarCAD Standard je racionální alternativou za AutoCAD LT. S tímto programem získáte neomezené možnosti nakreslit jakýkoliv 2D technický výkres podle mezinárodních a národních norem či vlastních standardů (typy čar, šrafy, kótovací styly, výkresové šablony a pod.), podporuje také rozšíření o profesní nadstavbové aplikace a moduly psané v LISP, VBA, GRX (ARX), .NET.

GstarCAD Professional je cenově dostupnou alternativou za "velký" AutoCAD. Disponuje těmi nejlepšími nástroji pro univerzální 2D technické kreslení v libovolné profesi. Obsahuje plnou funkcionalitu levnější verze GstarCAD Standard, rozšířenou o další funkce jako je "Lupa" či "Dynamické bloky", základní (neparametrické) 3D modelování a objemové funkce (sčítání, odčítání, průnik), import (a export) modelů z jiných 3D CAD/CAM programů, generování 2D řezů a pohledů z 3D modelů na rychlejší dokončení 2D dokumentace, nástroje na úpravy 3D objemových těles, STL export pro 3D tiskárny, jako i další inovativní nástroje.

Po instalaci lze program plnohodnotně, bez jakýchkoliv omezení, využívat po dobu 30 dní. Po uplynutí zkušební doby můžete program využívat i nadále jako nejrozsáhlejší bezplatný prohlížeč DWG souborů.

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus Poptat plnou verzi na SW.cz

Aktualizace programu 1. 5. 2019 Antivirová kontrola 25. 3. 2024 3:43

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.