Harmonik - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Harmonik 2016

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 19. 5. 2016 Antivirová kontrola 24. 12. 2017 3:11

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
30 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Účetní a ekonomický software.

Účetní a ekonomický software Harmonik je komplexním nástrojem pro správu vaši firemní agendy a jeho modulární řešení je vhodné pro různé ekonomické oblasti. Systém je denně vyvíjen již od roku 2000, má tak dlouholetou tradici a historii a je používán více než 1 000 fyzickými osobami, firemními subjekty nebo příspěvkovými a neziskovými organizacemi. Nabízí svým uživatelům přehledné ovládací prostředí, intuitivní ovládání a velmi oceňované tiskové výstupy.

Díky výkonnému serveru PostgreSQL, který se stará o správu uložených dat, je celý systém stabilní a rychlý. Je vhodný jak pro jednotlivce, tak pro velké organizace a svými specializovanými moduly pokrývá a usnadňuje uživatelům jejich dennodenní rutinní práci. 

Mezi hlavní moduly patří:

  • Finance 
  • Daňová evidence
  • Majetek, Sklady a Výroba
  • Fakturace
  • Mzdy
  • Formuláře
  • Kancelář 
  • a další

Program najde své uplatnění u daňových kanceláří či poradců, obchodníků, podnikatelů, v řízení výroby, ale také ve školství a u neziskových organizací. Kromě standardní mono instalace na 1 uživatelský PC, umí ekonomický software Harmonik pracovat také v síťovém provozu v rámci lokální sítě. Podporuje také vzdálené připojení nebo nabízí zajímavou možností sdílení a přenosy dat - replikace. Replikace umožňují nezávislou práci na více pracovištích (centrála, sklad, prodejna, účetní, apod.). Pořízená šifrovaná data se automaticky po internetu přenášejí v rámci všech poboček a vytváří tak celistvou synchronní síť pracovišť se stále aktualizovanými informacemi.

Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
30 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.