Harmonik - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Harmonik 2016

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 19. 5. 2016 Antivirová kontrola 12. 10. 2017 4:12

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
29 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Účetní a ekonomický software.

Účetní a ekonomický software Harmonik je komplexním nástrojem pro správu vaši firemní agendy a jeho modulární řešení je vhodné pro různé ekonomické oblasti. Systém je denně vyvíjen již od roku 2000, má tak dlouholetou tradici a historii a je používán více než 1 000 fyzickými osobami, firemními subjekty nebo příspěvkovými a neziskovými organizacemi. Nabízí svým uživatelům přehledné ovládací prostředí, intuitivní ovládání a velmi oceňované tiskové výstupy.

Díky výkonnému serveru PostgreSQL, který se stará o správu uložených dat, je celý systém stabilní a rychlý. Je vhodný jak pro jednotlivce, tak pro velké organizace a svými specializovanými moduly pokrývá a usnadňuje uživatelům jejich dennodenní rutinní práci. 

Mezi hlavní moduly patří:

  • Finance 
  • Daňová evidence
  • Majetek, Sklady a Výroba
  • Fakturace
  • Mzdy
  • Formuláře
  • Kancelář 
  • a další

Program najde své uplatnění u daňových kanceláří či poradců, obchodníků, podnikatelů, v řízení výroby, ale také ve školství a u neziskových organizací. Kromě standardní mono instalace na 1 uživatelský PC, umí ekonomický software Harmonik pracovat také v síťovém provozu v rámci lokální sítě. Podporuje také vzdálené připojení nebo nabízí zajímavou možností sdílení a přenosy dat - replikace. Replikace umožňují nezávislou práci na více pracovištích (centrála, sklad, prodejna, účetní, apod.). Pořízená šifrovaná data se automaticky po internetu přenášejí v rámci všech poboček a vytváří tak celistvou synchronní síť pracovišť se stále aktualizovanými informacemi.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
29 ×