Hlavní navigace

Hlasování SVJ 1.9.2.0

Program k přípravě, evidenci, vyhodnocení hlasování a prezentaci výsledků shromáždění vlastníků jednotek.
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
488 ×

Program Hlasování SVJ slouží k vedení shromáždění společenství vlastníků jednotek nebo schůze výboru SVJ. Umožňuje připravit seznam jednotek SVJ dle zápisu v katastru nemovitostí včetně vlastníků a jejich vlastnických podílů ručním zápisem, importem z programu SSB2000, importem z Katastru nemovitostí nebo jiného CSV souboru.

Do programu lze zadat program shromáždění (schůze), rozeslat pozvánky vlastníkům, připravit návrhy usnesení, přidávat protinávrhy, sledovat přítomnost, vyhodnocovat hlasování o návrzích usnesení a vytvořit (i automatizovaně) zápis ze shromáždění. U každého návrhu usnesení program stanoví, zda je shromáždění  usnášeníschopné. Po zadání, jak jednotliví účastníci hlasovali, program vyhodnotí, zda byl návrh usnesení přijat.

Během shromáždění společenství vlastníků je možno seznam účastníků aktualizovat.  Z programu lze vytisknout řadu sestav včetně protokolů o hlasování, hlasovací lístky, zápis ze shromáždění apod. Hlasování lze provádět i pomocí čárových kódů.

Program lze používat i pro rozhodování mimo zasedání (per rollam). V případě rozhodování mimo zasedání program umožňuje vytisknout a rozeslat návrhy usnesení včetně zdůvodnění a včetně čárového kódu pro rychlé vyhodnocení odpovědí.

K programu jsou v provozu webové stránky, diskusní fórum i servisní podpora.

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus

Aktualizace programu 4. 12. 2020 Antivirová kontrola 6. 2. 2024 2:54

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.