Hlavní navigace

ICQ Mobile V3

ICQ aplikace do vašich mobilních zařízení.
5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
19 280 ×

ICQ představuje novou aplikaci pro mobilní zařízení pro uživatele mobilních telefonů se systímem Android nebo iOS (iPhone). S novým mobilním ICQ můžete komunikovat se všemi svými přáteli jen s jednou aplikací a odpadá vám přepínání mezi Facebookem, Gtalk, Skype, ICQ a dalšími.

ICQ je nyní dostupné na všech platformách a je kompatibilní se všemi operačními systémy nebo sítěmi. ICQ vytvořilo mobilní aplikaci určenou pro systémy Android a iOS skrze kterou uživatelé mohou naplno využívat možnosti komunikace ICQ.


Aktuálně zajímavou novinkou v mobilní verzi ICQ je registrace pomocí vašeho telefonního čísla, které nyní můžete používat pro registraci do vašeho ICQ účtu.
Aplikace ICQ se navíc snadno dokáže synchronizovat s vašimi kontakty v adresáři a automaticky je přidat jako kontakty získané skrze vaše telefonní číslo do vašeho ICQ seznamu kontaktů takže s nimi můžete komunikovat stejně, jako kdybyste komunikovali z ICQ klienta na vašem počítači, a to zdarma.

S novou mobilní aplikací ICQ nyní lehce můžete posílat zdarma zprávy a chatovat se svými kamarády, včetně kontaktů z vašeho adresáře, ICQ, GTalk, Facebooku a IM. Díky mobilní aplikaci ICQ a ICQ klientu, který máte nainstalovaný ve vašem počítači, můžete doslova komunikovat s kýmkoliv a kdekoliv.

Nová mobilní ICQ aplikace také nabízí integrované nástroje komunikace skrze vaše sociální sítě. V zobrazení "ICQ Feeds" můžete v reálném čase sledovat aktivity vašich přátel z různých sociálních sítí. The ICQ mobile app is available for free download on Apple iTunes Store and on Android Market.
Mobilní aplikace ICQ je k dispozici kromě systémů Android a iOS, také pro platformy Symbian, J2me a Blackberry a osobní počítače s operačním systémem Windows, OS X a Linux, a to na adrese www.icq.com

ICQ je jednou z nejpoužívanejších komunikačních služeb a nástrojů mezi celosvětovou internetovou komunitou. ICQ nabízí komplexní rozsah bezplatných komunikačních nástrojů pro mobilní zařízení a osobní počítače. ICQ bylo vytvořeno v roce 1996 izraelskou společností Mirabilis, která je nyní vlastněna firmou Mail.ru. Značka ICQ a jeho květinové logo jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Mail.ru.

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus

Aktualizace programu 16. 12. 2011 Antivirová kontrola 16. 5. 2022 2:49

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.