ICQ Mobile - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz Hlavní navigace

ICQ Mobile V3

Aktualizace programu 16. 12. 2011 Antivirová kontrola 25. 2. 2019 3:23

5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
19 204 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

ICQ aplikace do vašich mobilních zařízení.

ICQ představuje novou aplikaci pro mobilní zařízení pro uživatele mobilních telefonů se systímem Android nebo iOS (iPhone). S novým mobilním ICQ můžete komunikovat se všemi svými přáteli jen s jednou aplikací a odpadá vám přepínání mezi Facebookem, Gtalk, Skype, ICQ a dalšími.

ICQ je nyní dostupné na všech platformách a je kompatibilní se všemi operačními systémy nebo sítěmi. ICQ vytvořilo mobilní aplikaci určenou pro systémy Android a iOS skrze kterou uživatelé mohou naplno využívat možnosti komunikace ICQ.


Aktuálně zajímavou novinkou v mobilní verzi ICQ je registrace pomocí vašeho telefonního čísla, které nyní můžete používat pro registraci do vašeho ICQ účtu.
Aplikace ICQ se navíc snadno dokáže synchronizovat s vašimi kontakty v adresáři a automaticky je přidat jako kontakty získané skrze vaše telefonní číslo do vašeho ICQ seznamu kontaktů takže s nimi můžete komunikovat stejně, jako kdybyste komunikovali z ICQ klienta na vašem počítači, a to zdarma.

S novou mobilní aplikací ICQ nyní lehce můžete posílat zdarma zprávy a chatovat se svými kamarády, včetně kontaktů z vašeho adresáře, ICQ, GTalk, Facebooku a IM. Díky mobilní aplikaci ICQ a ICQ klientu, který máte nainstalovaný ve vašem počítači, můžete doslova komunikovat s kýmkoliv a kdekoliv.

Nová mobilní ICQ aplikace také nabízí integrované nástroje komunikace skrze vaše sociální sítě. V zobrazení "ICQ Feeds" můžete v reálném čase sledovat aktivity vašich přátel z různých sociálních sítí. The ICQ mobile app is available for free download on Apple iTunes Store and on Android Market.
Mobilní aplikace ICQ je k dispozici kromě systémů Android a iOS, také pro platformy Symbian, J2me a Blackberry a osobní počítače s operačním systémem Windows, OS X a Linux, a to na adrese www.icq.com

ICQ je jednou z nejpoužívanejších komunikačních služeb a nástrojů mezi celosvětovou internetovou komunitou. ICQ nabízí komplexní rozsah bezplatných komunikačních nástrojů pro mobilní zařízení a osobní počítače. ICQ bylo vytvořeno v roce 1996 izraelskou společností Mirabilis, která je nyní vlastněna firmou Mail.ru. Značka ICQ a jeho květinové logo jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Mail.ru.

Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
19 204 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.