izyPlayer - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

izyPlayer 1.1.7

Aktualizace programu 1. 9. 2010 Antivirová kontrola 16. 7. 2017 4:19

2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
3 376 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Neobyčejný přehrávač s více než milionem skladeb.

Aplikace izyPlayer je unikátní hudební přehrávač, který přináší nový přístup k poslechu hudby.

Poslouchejte statisíce skladeb tak jednoduše, jako byste je všechny měli uloženy ve svém počítači. Zbytečně se nezabývejte zdlouhavým prohledáváním Internetu, stahováním a ukládáním skladeb.

IzyPlayer je navržen tak, aby vám umožnil rychlé a pohodlné nalezení skladeb, a jejich legální používání. Nalezenou skladbu si jednoduše spustíte nebo zařadíte do fronty přehrávání.

Poslechnutou (staženou) hudbu navíc můžete poslouchat i offline nebo si ji nahrát do svého mobilního telefonu a kompatibilního přenosného zařízení.

Při prvním spuštění se zaregistrujte a získejte tak na 14 dní úplně zdarma neomezený přístup k celému hudebnímu katalogu, který čítá více než 1 000 0000 skladeb nejrůznějších žánrů, a další skladby neustále přibývají. Díky registraci budete moci používat funkce izyRadio, izyLive nebo rychlou nabídku izyPlaylist.

Nevyznáte se příliš v hudbě, ale přesto byste rádi objevovali nové interprety? Nebo se jednoduše nechcete zabývat zdlouhavým výběrem jednotlivých skladeb? Aplikace obsahuje celou řadu vychytávek a unikátních nástrojů.

izyRadio - vyberte si svého oblíbeného interpreta, klikněte na příslušnou ikonu a nechte se bavit! Unikátní nástroj izyRadio vám poskytne nepřetržitý přísun muziky přesně podle vašeho vkusu. Navíc si můžete rozšířit hudební obzory díky stylově podobným umělcům, které vám izyRadio také nabídne k poslechu.

Playlisty - vytváříte si rádi nejrůznější výběry a žebříčky? Zde máte šanci. Díky snadnému vyhledávání budete mít své hudební kompilace vždy na dosah a navíc se o ně můžete podělit i s dalšími uživateli. Díky nástroji izyPlaylist můžete playlisty jednoduše sestavit na několik kliknutí.

Databáze Bandzone.cz - nabízí více než 100 tisíc skladeb od amatérských i profesionálních kapel všech žánrů.

Poslech internetových rádií a mnohé další..
Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
3 376 ×