PHP and Javascript Editor - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

PHP and Javascript Editor 2.0.6.0

Aktualizace programu 25. 5. 2010 Antivirová kontrola 21. 7. 2017 4:11

2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
7 860 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Editor s podporu psaní a testování javascriptu.

Editor PHP a JavaScriptu.
Instalace:
  • pomocí samo - instalačního balíčku
  • možnost vytvoření ikony na ploše
  • možnost vytvoření složky v nabídce "Programy"
  • pro nižší OS než Windows XP SP2 program umožní nainstalování .NET Framework 2.0
  • .NET Framewok 2.0 si můžete stáhnout i z tohoto serveru a před samotnou instalací programu jej nainstalovat - doporučeno
  • program nevytváří klíče registrů - vhodný pro USB disky

Návod k použití programu:

Po otevření programu dvojklikem myší na jeho ikonu, vybereme soubor s funkcemi z menu Data->javascript.txt, nebo php.txt popřípadě ve složce programu s názvem data můžeme mít vlastní soubory s daty, kde klíčové slovo je od popisu odděleno tabulátorem TAB. Zvolíme mód buď HTML, nebo PHP. Pak již do editoru můžeme začít psát zdrojový kód a v seznamu na pravé straně aplikace se nám začne načítat seznam klíčových slov a funkcí s jejich popisem. Pokud se nám některý výraz zrovna hodí do kódu, tak pokud je na prvním řádku v seznamu stačí jen zmáčknout kombinaci kláves Ctrl + Mezerník a slovo bude nakopírováno do editoru. Pakliže chceme nakopírovat slovo, které se nachází v seznamu na dalších řádcích, stačí na něj kliknout levým myším tlačítkem. Po dokončení psaní kódu tento můžeme otestovat po zmáčknutí kombinace kláves Ctrl + Q  . Můžete také vložit šablonu HTML kódu z menu Edit->HTML base, nebo PHP base.  Editor má jednorázovou podporu barevného zvýraznění syntaxe po zmáčknutí kombinace kláves Ctrl + W. Pokud označíte slovo v editoru například dvojklikem levým myším tlačítkem a zmáčknete klávesu F1, bude toto slovo vyhledáno na internetu v záložce označené F1 on word.

Nastavení cest:

Nastavení cest k prohlížečům, Notepad++, nebo ke složce dir:\Apache\htdocs se provádí z menu Settings ->Browsers přičemž se předpokládá, že již máte Apache server nainstalován na Vašem PC pro správné zobrazení PHP skriptu v integrovaném, nebo v toolbaru zvoleném prohlížeči.

Při vytváření vlatsní slovní zásoby dbejte na to, abyste pokud se jedná o funkci, přidali za název funkce ještě aspoň jednu oblou závorku, aby program věděl, že se nejedná o vlastnost, nebo objekt a přiřadil ji v seznamu správnou barvu. Pokud se jedná o vlastnost, přidejte hned za TAB slovo Prop, u objektu slovo Object a za toto slovo pak již můžete vložit popis.

Odinstalace:

  • instalátor vytvoří exe soubor, který po spuštění provede odinstalaci programu

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
7 860 ×