Hlavní navigace

Jednoduchá EET pokladna 1.7.1

Jednoduchá EET pokladna pro Windows
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
180 ×

EET pokladna vytvořená s důrazem na jednoduché ovládání a nastavení. Program je přizpůsoben dotekovému ovládání na dotekových displejích, ale umožňuje i rychlé ovládání klávesnicí nebo standartní obsluhu myší. Součástí jsou pkročilé funkce jako evidence skladových zásob, restaurační provoz s účtováním po jednotlivých stolech, přijímání plateb v cizích měnách s automatickým přepočtem podle aktuálního lístku ČNB a další. 

Aplikace promění Váš počítač s operačním systémem Windows na plnohodnotnou evidenční pokladnu s vystavováním dokladů do systému EET pro neplátce, plátce DPH i pro osoby účtující ve zvláštním režimu DPH, jako jsou obchodníci s použitým zbožím. Bez zadání licence lze neomezeně používat pro školící, výukové a demonstrační účely, pro zadání vlastního DIČ je třeba jednorázové zakoupení licence, žádné měsíční, roční ani jiné další poplatky ale nejsou účtovány.

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus Poptat plnou verzi na SW.cz

Aktualizace programu 31. 3. 2020 Antivirová kontrola 9. 1. 2024 2:47

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.