Hlavní navigace

JUNO - jednoduché účetnictví neziskových organizací V34

Kompletní vedení jednoduchého účetnictví neziskových organizací pro MS Excel, včetně manuálu.
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
2 286 ×

JUNO je nástroj pro MS Excel, pro kompletní vedení jednoduchého účetnictví neziskových organizací, včetně podrobného manuálu. Nástroj je určen pro neziskové organizace (spolky) jejichž příjmy za poslední období nepřekročí právními předpisy stanovený limit. Je určeno pro účetní-uživatele kladoucí důraz na jednoduchost obsluhy, vysokou produktivitu práce a rychle použitelné výsledky.

Nástroj zahrnuje například následující evidence a funkčnosti:

  • Vedení peněžního deníku s volitelnou účetní osnovou a s okamžitě dosažitelnými výsledky ve formulářích rozvaha a výsledovka, výkaz majetku a závazků a výkaz příjmů a výdajů, ve struktuře požadované finančními úřady. Umožňuje evidenci a tisk pokladních dokladů přímo z peněžního deníku.
  • Kniha vydaných faktur s tiskem faktur, automatizovaným zaúčtováním faktur do peněžního deníku, sledováním pohledávek, pohledávek po splatnosti a dalšími funkcemi.
  • Kniha přijatých faktur s operativním tiskem příkazu k úhradě, automatizovaným zaúčtováním faktur do peněžního deníku, sledováním závazků, závazků po splatnosti a dalšími funkcemi.
  • Vytváření a okamžité, průběžné sledování rozpočtu.
  • Analytické souhrny a ukazatele, účetní a statistické sestavy, grafické výstupy, např. CashFlow. Všechny souhrnné i jednotlivé údaje jsou v nástroji organicky provázány, nic není zadáváno dvakrát, vše se promítne na správná místa.

 Veškerá funkčnost i data jsou uloženy v jednom souboru typu XLSM, který můžete přenášet z počítače do počítače, či třeba kopírovat pro další účetní subjekty. Pro zjištění všech funkcí nástroje nahlédněte do úplného manuálu, který naleznete ke stažení společně s nástrojem.

Změny v nové verzi V34

- Nový výkaz příjmů a výdejů a úprava účetní závěrky.
- Doplnění účtovacího typu mimo daňový základ (nebude se započítávat do zisku).
- Doplnění opravných položek, které budou finálně zvyšovat/snižovat zisk. Jedná se o odpisy investičního majetku a pak o volitelný údaj, který bude možné popsat zadaným textem.
- Byl odstraněn list DAP. Ten nebyl v nástroji nikdy zcela dokončen a k vyplnění daňového přiznání slouží primárně Výkaz PaV a Účetní závěrka.
- Byla provedena úprava funkce kontroly, logiky jejího ovládání a byly doplněny kontroly na správné vyplnění polí Činnost a Druh na účetním řádku.

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus

Aktualizace programu 31. 10. 2022 Antivirová kontrola 22. 2. 2024 2:48

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.