JUNO - jednoduché účetnictví neziskových organizací - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

JUNO - jednoduché účetnictví neziskových organizací V30

Aktualizace programu 15. 7. 2017 Antivirová kontrola 4. 4. 2018 3:19

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
218 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Kompletní vedení jednoduchého účetnictví neziskových organizací pro MS Excel, včetně manuálu.

JUNO je nástroj v XLSM formátu pro kompletní vedení jednoduchého účetnictví neziskových organizací pro MS Excel, včetně manuálu.

Je určeno pro neziskové organizace (spolky) jejichž příjmy za poslední období nepřekročí stanovený limit. Je určeno pro účetní-uživatele kladoucí důraz na jednoduchost obsluhy, vysokou produktivitu práce a rychle použitelné výsledky.

Kromě peněžního deníku v něm lze vést knihu faktur vydaných a vystavovat faktury, lze v něm vést knihu faktur přijatých a vystavovat hromadné příkazy k úhradě. Pokladní doklady lze z peněžního deníku tisknout do obvyklých formulářů. Obě knihy umožňují automatizované účtování do peněžního deníku. Po vyplnění každého záznamu do peněžního deníku a zápisu do knihy majetku a závazků je ihned k dispozici pro prohlížení a k tisku rozvaha a výsledovka, výkaz majetku a závazků a výkaz příjmů a výdajů, ve struktuře požadované finančními úřady.

Pro zjištění všech funkcí doporučujeme náhled do úplného manuálu, který zde naleznete též ke stažení. Od verze 3.0 je nástroj dostupný pouze pro MS Excel od verze 2007, tedy ve formátu XLSM.

Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
218 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.