Hlavní navigace

Kalendář 2.5.5.d

Univerzální kalendář, který za vás hlídá vše, na co si vzpomenete.
3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
31 536 ×

Kalendář hlídá všechny vaše denní úkoly, narozeniny, jmeniny, vlastí i jiná výročí. Stačí zadat blízkou osobu, její datum narození a program již automaticky pohlídá, aby jste na ni nezapomněli. Součástí programu je také plánovací kalendář pro běžný i nepřetržitý provoz, menstruační kalendář, školní rozvrh hodin, sportovní kalendář který obsahuje sportovní výsledky v mnoha sportech ? fotbale, hokeji, tenise, olympijské hry aj. Další funkce je výpočet výhodů a západů Slunce a Měsíce. Dál jsou zde oblíbené žluté lístečky pro rychlé poznámky, nebo kódovaný zápisník.

Program ukazuje znamení zvěrokruhů, zobrazuje názvy dnů i měsíců v deseti světových jazycích. Dokáže hlídat průběh záručních oprav, počítá biorytmy, lze na něm nastavit čas ve čtyřech městech světa. Dále obsahuje český, německý, polský, slovenský a francouzský jmenný kalendář. Český kalendář obsahuje na 1200 jmen! Jedna z funkci dokáže určit pohlaví dítěte podle data početí. V neposlední řadě umí počítat rozdíly mezi daty, určovat Velikonoce a další funkce. Nově vytvořen týdenní i měsíční kalendář, možnost přímo vpisovat poznámky, možnost ukládat si informace o skutečném menstruačním cyklu, možnost plánovat nepravidelné směny, dvacet jazykových mutací, diář,

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus

Aktualizace programu 20. 6. 2013 Antivirová kontrola 6. 1. 2023 4:00

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.