Kamera 2004 - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Kamera 2004 2

Aktualizace programu 7. 3. 2004 Antivirová kontrola 27. 12. 2017 2:35

3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
34 012 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Umožňuje automatické ukládání snímků z kamery na pevný disk nebo FTP server pro zobrazení na webu.

Tento program je nástupcem programu Webkamera 1 a rozšiřuje jeho možnosti. Jako zdroj videosignálu lze samozřejmě použít libovolné zařízení, které rozhraní DirectShow detekuje jako videozařízení.

Program umožňuje spustit 2 automatické režimy:

Snímkování - automatické ukládání (statických) snímků ve zvoleném formátu na pevný disk (popř. sdílenou složku v síti) v intervalu od 1/10 sekundy.

Webkamera - automatické snímkování a odesílání obrázků na nastavený FTP server sloužící zejména k publikování snímků na webové stránce.

Automatické odesílání snímků zahájíme příkazem hlavní nabídky "Kamera -> Spustit webkameru". Tento příkaz je funkční pokud je v okně zobrazen videosignál. Tento videosignál se zobrazí automaticky po spuštění programu poté co při při prvním spuštění nastavíme požadované videozařízení v dialogu nastavení.

Snímek z kamery

Při zapnuté kameře lze kdykoliv provést snímek, který bude oložen do souboru v předem zvoleném grafickém formátu a jednotlivé snímky jsou automaticky číslovány.

Klávesové zkratky

Program umožňuje nastavit na hlavní funkce klávesové zkratky ukožňující tuto funkci vyvolat zvolenou klávesovou zkratkou i v době kdy program není v popředí. Například pro uložení snímku nemusí být vůbec okno s obrazem kamery viditelné.

Ostatní funkce

Program samozřejmě obsahuje všechny funkce programu Webkamera 1, některé z nich dále rošiřujem jak je zřejmé z rozšířených možností konfigurace programu.

Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
34 012 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.