Kamera 2004 - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Kamera 2004 2

Aktualizace programu 7. 3. 2004 Antivirová kontrola 12. 5. 2017 5:12

3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
33 765 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Umožňuje automatické ukládání snímků z kamery na pevný disk nebo FTP server pro zobrazení na webu.

Tento program je nástupcem programu Webkamera 1 a rozšiřuje jeho možnosti. Jako zdroj videosignálu lze samozřejmě použít libovolné zařízení, které rozhraní DirectShow detekuje jako videozařízení.

Program umožňuje spustit 2 automatické režimy:

Snímkování - automatické ukládání (statických) snímků ve zvoleném formátu na pevný disk (popř. sdílenou složku v síti) v intervalu od 1/10 sekundy.

Webkamera - automatické snímkování a odesílání obrázků na nastavený FTP server sloužící zejména k publikování snímků na webové stránce.

Automatické odesílání snímků zahájíme příkazem hlavní nabídky "Kamera -> Spustit webkameru". Tento příkaz je funkční pokud je v okně zobrazen videosignál. Tento videosignál se zobrazí automaticky po spuštění programu poté co při při prvním spuštění nastavíme požadované videozařízení v dialogu nastavení.

Snímek z kamery

Při zapnuté kameře lze kdykoliv provést snímek, který bude oložen do souboru v předem zvoleném grafickém formátu a jednotlivé snímky jsou automaticky číslovány.

Klávesové zkratky

Program umožňuje nastavit na hlavní funkce klávesové zkratky ukožňující tuto funkci vyvolat zvolenou klávesovou zkratkou i v době kdy program není v popředí. Například pro uložení snímku nemusí být vůbec okno s obrazem kamery viditelné.

Ostatní funkce

Program samozřejmě obsahuje všechny funkce programu Webkamera 1, některé z nich dále rošiřujem jak je zřejmé z rozšířených možností konfigurace programu.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
33 765 ×