Hlavní navigace

 Kaspersky Internet Security 19

Ochrana počítače proti virům, spamu, spyware a dalšímu nebezpečí z Internetu.
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
46 717 ×

Kaspersky Internet Security je bezpečnostní balík, zajišťující ochranu před malwarem, počítačovou kriminalitou a nejrůznějšími internetovými hrozbami prakticky pro jakoukoliv kombinaci počítačů s operačními systémy Windows nebo Mac a smartphonů nebo tabletů se systémem Android. Kaspersky Internet Security přináší ochranu optimalizovanou pro každý typ těchto zařízení. Současně dokáže ochránit vaše data před zneužitím, pokud dojde ke ztrátě nebo krádeži smartphonu či tabletu se systémem Android.

V případě ztráty či odcizení vašeho zařízení umožňuje rychlé odstranění dat na dálku, zablokování zařízení, spuštění alarmu a pořízení snímků neoprávněných uživatelů vašeho zařízení. Můžete také zjistit přesnou polohu, kde se váš smartphone či tablet nachází.

Kaspersky Internet Security  samozřejmě poskytuje ochranu před všemi druhy malware, včetně počítačových virů, trojských koní, červů, spyware, rootkitů, botů a dalších škodlivých kódů. Program chrání systém v reálném čase na základě pravidelně aktualizované virové databáze a také prostřednictvím technologie na bázi cloudu. Kaspersky Internet Security  dále nabízí pokročilou ochranu před neznámým malwarem prostřednictvím technologie ZetaShield. V případě potřeby samozřejmě lze provést ruční kontrolu zvolených souborů a složek na pevném disku či výměnných médiích. 

Program chrání uživatele před podezřelými internetovými stránkami, informuje o reputaci webových odkazů, chrání před phishingem a krádeží identity. Současně nabízí firewall pro účinnou ochranu proti útokům z internetu a rodičovský zámek pro zamezení přístupu dětí k závadnému internetovému obsahu. Technologie Safe Money pak poskytuje ochranu vašich peněz při používání internetového bankovnictví a během nakupování na internetu. Pro zvýšení bezpečnosti před keyloggery můžete využít zadávání údajů prostřednictvím virtuální klávesnice či ochranu při psaní na fyzické klávesnici. Program vás navíc bude informovat o potenciálních hrozbách a zranitelných místech při použití Wi-Fi sítí a zabrání případnému nežádoucímu vzdálenému přístupu neoprávněných osob k webové kameře vašeho počítače. Spolehnout se můžete také na kontrolu příchozí či odchozí elektronické pošty a okamžité zablokování spamu či škodlivého obsahu. Užitečnou funkcí programu je též zohlednění nákladů ve Windows 8 a 8.1 při připojení k síti, které umožňuje kontrolu objemu dat, jež počítač odesílá a přijímá při připojení k Wi-Fi nebo 3G/4G síti. Program je optimalizován tak, aby co nejméně zatěžoval počítač, a díky takzvanému hernímu režimu prakticky neruší uživatele neustálými dotazy a upozorněními.

Výhodou aplikace Kaspersky Internet Security  je univerzálnost ochrany vašich zařízení. V rámci jedné licence si můžete libovolně zvolit přístroje, které budou využívat ochranu. Můžete tak například v případě licence pro pět zařízení zabezpečit například 1 stolní počítač, 2 notebooky a 2 smartphony se systémem Android nebo kupříkladu 2 smartphony se systémem Android, 2 tablety se systémem Android a 1 počítač se systémem Mac. V rámci licenčního období můžete navíc chráněná zařízení měnit a přesouvat tak ochranu z jednoho zařízení na druhé.

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Poptat plnou verzi na SW.cz

Aktualizace programu 29. 7. 2019 Antivirová kontrola 14. 1. 2021 2:48

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.