Kaspersky Internet Security multi-device 2016 - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

 Kaspersky Internet Security multi-device 2016 16.0.0.614

Koupit plnou verzi od 1 198 Kč

Aktualizace programu 1. 9. 2015 Antivirová kontrola 15. 7. 2017 4:30

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
45 881 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Ochrana počítače proti virům, spamu, spyware a dalšímu nebezpečí z Internetu.

Kaspersky Internet Security - Multi-Device je bezpečnostní balík, zajišťující ochranu před malwarem, počítačovou kriminalitou a nejrůznějšími internetovými hrozbami prakticky pro jakoukoliv kombinaci počítačů s operačními systémy Windows nebo Mac a smartphonů nebo tabletů se systémem Android. Kaspersky Internet Security – Multi-Device přináší ochranu optimalizovanou pro každý typ těchto zařízení. Současně dokáže ochránit vaše data před zneužitím, pokud dojde ke ztrátě nebo krádeži smartphonu či tabletu se systémem Android.

V případě ztráty či odcizení vašeho zařízení umožňuje rychlé odstranění dat na dálku, zablokování zařízení, spuštění alarmu a pořízení snímků neoprávněných uživatelů vašeho zařízení. Můžete také zjistit přesnou polohu, kde se váš smartphone či tablet nachází.

Kaspersky Internet Security – Multi-Device samozřejmě poskytuje ochranu před všemi druhy malware, včetně počítačových virů, trojských koní, červů, spyware, rootkitů, botů a dalších škodlivých kódů. Program chrání systém v reálném čase na základě pravidelně aktualizované virové databáze a také prostřednictvím technologie na bázi cloudu. Kaspersky Internet Security 2015 dále nabízí pokročilou ochranu před neznámým malwarem prostřednictvím technologie ZetaShield. V případě potřeby samozřejmě lze provést ruční kontrolu zvolených souborů a složek na pevném disku či výměnných médiích. 

Program chrání uživatele před podezřelými internetovými stránkami, informuje o reputaci webových odkazů, chrání před phishingem a krádeží identity. Současně nabízí firewall pro účinnou ochranu proti útokům z internetu a rodičovský zámek pro zamezení přístupu dětí k závadnému internetovému obsahu. Technologie Safe Money pak poskytuje ochranu vašich peněz při používání internetového bankovnictví a během nakupování na internetu. Pro zvýšení bezpečnosti před keyloggery můžete využít zadávání údajů prostřednictvím virtuální klávesnice či ochranu při psaní na fyzické klávesnici. Program vás navíc bude informovat o potenciálních hrozbách a zranitelných místech při použití Wi-Fi sítí a zabrání případnému nežádoucímu vzdálenému přístupu neoprávněných osob k webové kameře vašeho počítače. Spolehnout se můžete také na kontrolu příchozí či odchozí elektronické pošty a okamžité zablokování spamu či škodlivého obsahu. Užitečnou funkcí programu je též zohlednění nákladů ve Windows 8 a 8.1 při připojení k síti, které umožňuje kontrolu objemu dat, jež počítač odesílá a přijímá při připojení k Wi-Fi nebo 3G/4G síti. Program je optimalizován tak, aby co nejméně zatěžoval počítač, a díky takzvanému hernímu režimu prakticky neruší uživatele neustálými dotazy a upozorněními.

Výhodou aplikace Kaspersky Internet Security - multi-device 2015 je univerzálnost ochrany vašich zařízení. V rámci jedné licence si můžete libovolně zvolit přístroje, které budou využívat ochranu. Můžete tak například v případě licence pro pět zařízení zabezpečit například 1 stolní počítač, 2 notebooky a 2 smartphony se systémem Android nebo kupříkladu 2 smartphony se systémem Android, 2 tablety se systémem Android a 1 počítač se systémem Mac. V rámci licenčního období můžete navíc chráněná zařízení měnit a přesouvat tak ochranu z jednoho zařízení na druhé.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
45 881 ×