Kaspersky Internet Security multi-device 2016 - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

 Kaspersky Internet Security multi-device 2016 16.0.0.614

Koupit plnou verzi od 1 198 Kč

Aktualizace programu 1. 9. 2015 Antivirová kontrola 3. 12. 2017 3:13

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
45 938 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Ochrana počítače proti virům, spamu, spyware a dalšímu nebezpečí z Internetu.

Kaspersky Internet Security - Multi-Device je bezpečnostní balík, zajišťující ochranu před malwarem, počítačovou kriminalitou a nejrůznějšími internetovými hrozbami prakticky pro jakoukoliv kombinaci počítačů s operačními systémy Windows nebo Mac a smartphonů nebo tabletů se systémem Android. Kaspersky Internet Security – Multi-Device přináší ochranu optimalizovanou pro každý typ těchto zařízení. Současně dokáže ochránit vaše data před zneužitím, pokud dojde ke ztrátě nebo krádeži smartphonu či tabletu se systémem Android.

V případě ztráty či odcizení vašeho zařízení umožňuje rychlé odstranění dat na dálku, zablokování zařízení, spuštění alarmu a pořízení snímků neoprávněných uživatelů vašeho zařízení. Můžete také zjistit přesnou polohu, kde se váš smartphone či tablet nachází.

Kaspersky Internet Security – Multi-Device samozřejmě poskytuje ochranu před všemi druhy malware, včetně počítačových virů, trojských koní, červů, spyware, rootkitů, botů a dalších škodlivých kódů. Program chrání systém v reálném čase na základě pravidelně aktualizované virové databáze a také prostřednictvím technologie na bázi cloudu. Kaspersky Internet Security 2015 dále nabízí pokročilou ochranu před neznámým malwarem prostřednictvím technologie ZetaShield. V případě potřeby samozřejmě lze provést ruční kontrolu zvolených souborů a složek na pevném disku či výměnných médiích. 

Program chrání uživatele před podezřelými internetovými stránkami, informuje o reputaci webových odkazů, chrání před phishingem a krádeží identity. Současně nabízí firewall pro účinnou ochranu proti útokům z internetu a rodičovský zámek pro zamezení přístupu dětí k závadnému internetovému obsahu. Technologie Safe Money pak poskytuje ochranu vašich peněz při používání internetového bankovnictví a během nakupování na internetu. Pro zvýšení bezpečnosti před keyloggery můžete využít zadávání údajů prostřednictvím virtuální klávesnice či ochranu při psaní na fyzické klávesnici. Program vás navíc bude informovat o potenciálních hrozbách a zranitelných místech při použití Wi-Fi sítí a zabrání případnému nežádoucímu vzdálenému přístupu neoprávněných osob k webové kameře vašeho počítače. Spolehnout se můžete také na kontrolu příchozí či odchozí elektronické pošty a okamžité zablokování spamu či škodlivého obsahu. Užitečnou funkcí programu je též zohlednění nákladů ve Windows 8 a 8.1 při připojení k síti, které umožňuje kontrolu objemu dat, jež počítač odesílá a přijímá při připojení k Wi-Fi nebo 3G/4G síti. Program je optimalizován tak, aby co nejméně zatěžoval počítač, a díky takzvanému hernímu režimu prakticky neruší uživatele neustálými dotazy a upozorněními.

Výhodou aplikace Kaspersky Internet Security - multi-device 2015 je univerzálnost ochrany vašich zařízení. V rámci jedné licence si můžete libovolně zvolit přístroje, které budou využívat ochranu. Můžete tak například v případě licence pro pět zařízení zabezpečit například 1 stolní počítač, 2 notebooky a 2 smartphony se systémem Android nebo kupříkladu 2 smartphony se systémem Android, 2 tablety se systémem Android a 1 počítač se systémem Mac. V rámci licenčního období můžete navíc chráněná zařízení měnit a přesouvat tak ochranu z jednoho zařízení na druhé.

Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
45 938 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.