Keys - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Keys 2.8.0

Aktualizace programu 21. 1. 2004 Antivirová kontrola 24. 7. 2017 4:18

2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
2 066 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Program slouží k vypínání a zapínání klávesových zkratek ve Windows.

Program Keys slouží k vypínání a zapínání klávesových zkratek. Jeho nároky jsou minimální. Minimalizuje se do system tray, takže nepřekáží.

Celý program se ovládá pomocí nabídky, která po kliknutí naikoně vyskočí. Program umí blokovat všechny přípustné klávesové kombinace. Je možné jich nadefinovat 256 (což by snad mělo stačit, ale je možné i rozšíření na vetší počet). Můžete blokovat jednotlivá písmena, ale i klávesové zkratky - např. Alt-F4 (zavření aplikace), Ctrl-C (kopírování do schránky), a to i kombinace typu Ctrl-Alt-Shift-M. Celkem je možné blokovat jakoukoli kombinaci znaků na klávesnici s klávesami Ctrl, Alt, Shift, Win. Velice důležitou funkcí je možnost zablokovat i tzv. systémové klávesy. Např.: Ctrl+Alt+Del (zobrazení správce úloh), Alt-Tab (přepnutí mezi aplikacemi), Alt-Shift-Tab (přepnutí mezi aplikacemi, ale v opačném pořadí), Alt-Esc (přepínání mezi aplikacemi, ale bez zobrazení ikon), Ctrl-Esc (vyvolání nabídky Start), Win (pro vyvolání nabídky Start).

Všechny systémové klávesy vyjma Ctrl+Alt+Del blokuje program stoprocentně. Klávesovou kombinaci Ctrl+Alt+Del, blokuje spolehlivě na systémech Windows 95, 98, ME. U verzí NT, 2000, XP je to poněkud složitější, ale Keys tuto klávesovou kombinaci také zastaví. Není možné jí blokovat, ale Keys nepovolí spuštění Správce procesů. Pokud tedy potřebujete znemožnit jeho spuštění (což je většinou hlavní důvod) program vám stoprocentně vyhoví.

Program má také volbu, která zajistí jeho spuštění po startu systému. Je možné ihned při tomto spuštění nechat vypnout klávesové zkratky. Keys se hodí hlavně tam, kde je nutné z nějakého důvodu omezit určité klávesové kombinace, hlavně již zmiňovanou zkratku Ctrl+Alt+Del.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
2 066 ×