Krkal - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz Hlavní navigace

Krkal 2.5

Aktualizace programu 3. 6. 2018 Antivirová kontrola 12. 4. 2019 3:00

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
7 715 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Logicko-akční hra, kde si vyzkoušíte ovládání jedné ze tří postaviček, pomůžete jí vyřešit všechny nástrahy.

Logicko-akční hra, kde si vyzkoušíte ovládání jedné ze tří postaviček, pomůžete jí vyřešit všechny nástrahy, překonat rafinované překážky a nakonec se ve zdraví dostat do vytouženého cíle každého levelu - do exitu.

Levely jsou postaveny z mnoha (50!) rozmanitých prvků či předmětů, které ovlivňují jak sami sebe navzájem, tak i vás. Budete posouvat kameny, klouzat po ledu, vyhýbat se minám, správně nastavovat různá tlačítka, bloudit v bludištích a třeba přestavovat značky pro dopravní příšery.

Na první pohled může Krkal připomínat hry jako Boulderdash (Supaplex), Sokoban, Robbo nebo Magamaze. Tyto skvělé klasiky se nám moc líbí a některé myšlenky z nich jsme použili v Krkalovi, třeba padání kamenů. Ale v Krkalovi je vše jinak. Kameny nepadají, ale jsou přitahovány magnety. Ve hře jsou i místa, kde kameny "padají" třeba nahoru nebo do strany.

Hra Krkal je prostě velmi zajímavá a originální. Vše vidíte přehledně z výšky a díky Systému Krkal nechybí kvalitní grafika i hudba. V Systému je možné nejen editovat nové levly, ale přímo vytvářet zcela nové herní objekty, vylepšovat a modifikovat samotnou hru.

Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
7 715 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.