Language Expert - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Language Expert 5.1

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 3. 9. 2005 Antivirová kontrola 17. 7. 2017 4:24

2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
7 693 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Pomocník pro výuku slovní zásoby cizích jazyků formou zkoušení. Slovíčka čerpá ze známých učebnic, poskytuje výslovnost.

Základem práce tohoto výukového programu je tzv. nátlaková metoda zkoušení, která předkládá uživateli slovíčka náhodně k přeložení a on musí program "přesvědčit" o tom, že už dané slovíčko umí.

Praxe ukázala, že tento způsob učení slovní zásoby je značně rychlejší a účinnější, než klasické "biflování" slovíček z knížky. Program narozdíl od knihy člověka přinutí se soustředit a přistupovat k učení aktivněji. Aplikace již během učení zároveň prověří schopnost vybavit si jednotlivá slovíčka, a tak si uživatel může být na konci jistý svými nově získanými vědomostmi.

Program je dodáván s výběrem několika učebnic a jakékoliv další, které jsou k dispozici, si uživatel může stáhnout ze stránek autorů. Jedná se především o učebnice angličtiny a němčiny, nově však program podporuje i francouzštinu a španělštinu.

Aplikace využívá moderní syntetizátory výslovnosti, díky nimž uživatel neztratí přehled ani o zvukové podobě slovíček. Samozřejmostí jsou funkce jako uznávání synonym, tolerance překlepů, časové omezení, nepravidelná slovesa, apod.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
7 693 ×