Maxiorel Copy2Backup - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Maxiorel Copy2Backup 3.0.0.1

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 27. 9. 2006 Antivirová kontrola 16. 7. 2017 4:19

2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
754 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Je zálohovací program určený pro kopírování souborů, složek, dat z FTP serverů, informací z MySQL databází.

Maxiorel Copy2Backup je zálohovací program určený pro každého, kdo si chce zjednodušit kopírování souborů, složek, dat z FTP serverů, informací z MySQL databází a kompletních záloh webových stránek. V tomto programu si velmi jednoduchým způsobem vytvoříte seznam úloh a zálohování pak kdykoli spustíte jediným klepnutím počítačové myši.
Zálohovací program Maxiorel Copy2Backup má plnou podporu pro stahování a odesílání dat na FTP servery. Propracovaný systém umožňuje pohodlně vytvářet komprimované balíčky ZIP, které je možné zašifrovat, rozdělovat na více disků nebo fragmentů, které pak vypálíte na CD nebo DVD. Copy2Backup umožňuje zálohovat data z databází MySQL. Díky kombinaci s podporou FTP tak jde o výborné řešení pro zálohování vašich webových stránek.
Webové stránky jsou totiž tvořeny jak soubory přístupnými například pomocí FTP klienta, tak stále častěji daty uloženými v MySQL databázi. K té zpravidla přistupujete pomocí administračního rozhraní ve svém webovém prohlížeči. V programu Copy2Backup stačí jednoduše nastavit přístupové údaje k FTP a MySQL databázi a zálohy tak můžete kdykoli kopírovat do svého počítače. V případě výpadku nebo ztráty dat na webu, pak stačí soubory nakopírovat zpět a v administračním rozhraní spustit obnovu databáze ze záložního souboru.
Copy2Backup je plně kompatibilní s UNC zápisem cesty k souborům a složkám. To znamená, že jej můžete bez problémů používat ve své počítačové síti. Zálohy dat pak můžete kopírovat na paměťové a externí disky, CD/DVD média s podporou přímého zápisu, DVD-RAM a jiné.
Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
754 ×