MiTeC Windows Registry Recovery - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

MiTeC Windows Registry Recovery 1.5.2

Aktualizace programu 14. 9. 2012 Antivirová kontrola 17. 5. 2017 5:39

2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
5 944 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Analyzer fyzických souborů obsahujících Windows Registry.

Prohlížeč fyzických souborů obsahujících Windows Registry. Umožňuje vyhledávání a export do REGEDIT4 formátu. Pro soubory obsahující NT registry lze prohlížet i bezpečnostní záznamy. Obsahuje nástroje na analýzu důležitých systémových informací prohlížeč binárních dat s inspektorem hodnot.
 • File Information
  V této sekci lze vidět základní charakteristyky soubory a jeho kontrolní součty.
 • Security Record Explorer
  Zobrazuje všechny bezp.záznamy použité v daném souboru. Pro každý záznam je zobrazen čítač, SID vlastníka, SID skupiny, seznam klíčů pro který je záznam platný, a seznam SACL a DACL s příznaky a povoleními. Tento prohlížeč je k dispozici jen pro registry ze systémů NT.
 • SAM
  Zobrazuje SID počítače a část kódu SYSKEY. Dále zobrazuje lokální skupiny uživatelských a skupinových účtů a jejich vlastnosti. Tento prohlížeč je k dispozici jen pro soubory registry obsahující klíč SAM ze systémů NT.
 • Windows Installation
  Zobrazuje verzi systému ze kterého pochází, registrační kódy, datum instalace, instalovaný software a seznam aplikovaných záplat. Tento prohlížeč je k dispozici jen pro soubory registry obsahující klíč SOFTWARE a SYSTEM.
 • Control Set
  Tento nástroj zanalyzuje a zobrazí veškerá konfigurovaná zařízení a zobrazí je formě Správce zařízení. Tento prohlížeč je k dispozici jen pro soubory registry obsahující klíč SYSTEM.
 • User Data
  Zobrazuje název počítače a uživatelký účet a také uřivatelské Start Menu. Tento prohlížeč je k dispozici jen pro soubory obsahující uživatelskou část registrů (NTUSER.DAT nebo USER.DAT).
 • Startup Applications
  Zobrazuje seznam aplikací spouštěných při startu systému. Tento prohlížeč je k dispozici jen pro soubory registry obsahující klíč SOFTWARE.
 • Services and Drivers
  Vyhodnocuje všechny nainstalované služby a ovladače systému. Tento prohlížeč je k dispozici jen pro soubory NT registry obsahující klíč SYSTEM.
 • Network Configuration
  Zobrazuje všechny nainstalované síťové protokoly, služby a klienty. Vyhodnocuje všechna nadefinovaná síťová spojení s jejich TCP/IP konfigurací.Tento prohlížeč je k dispozici jen pro soubory NT registry obsahující klíč SYSTEM.
 • Environment
  Zobrazuje proměnné prostředí zkoumaného systému. Tento prohlížeč je k dispozici jen pro soubory NT registry obsahující klíč SYSTEM.
 • Shell Folders
  Zobrazuje všechny pojmenované složky systému a jejich umístění. Tento prohlížeč je k dispozici jen pro soubory NT registry obsahující klíč SOFTWARE.
 • Raw Data
  Tento nástroj poskytuje plnohodnotné rozhraní pro procházení nahraného souboru jako registry. Obsahuje silný vyhledávač a skvělý prohlížeč dat s mnoha funkcemi.
Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
5 944 ×