Montax imposer Free - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz
Hlavní navigace

 Montax imposer Free 1.8.2

Aktualizace programu 14. 7. 2018 Antivirová kontrola 7. 11. 2019 18:11

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
503 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Plugin pro Adobe Acrobat pro archovou montáž.

Montax imposer je plugin pro Adobe Acrobat verze 6 až XI (nikoli Acrobat Reader). Je nástrojem pro archovou montáž, umisťuje strany PDF dokumentu na jeden nebo více výsledných archů. Zrychluje a usnadňuje tisk vizitek, vstupenek, pozvánek, ale i novin, časopisů a katalogů. Najde uplatnění v ofsetové tiskárně, předtiskové přípravě, copyshopu, je užitečný i pro osobní použití.

Montax imposer umožňuje během okamžiku vyřadit pdf nejrůznějšími způsoby. Kromě standardní montáže, kdy jsou na arch umisťovány vedle sebe strany v pořadí, v jakém jsou ve zdrojovém pdf, umožňuje mnoho dalších variant. Typ montáže "Rozříznout a přeložit" je určena např. pro tisk číslovaných vstupenek - po rozříznutí výsledných archů stačí jednotlivé bloky položit na sebe a vstupenky již budou ve správném pořadí.

Dalším typem je archová montáž "Booklet", kdy jsou vedle sebe na archu poslední a první strana tiskoviny, na rubu archu druhá a předposlední strana atd. Výsledné archy jsou uprostřed přehnuty a sešity např. sponkou. Tato montáž je určena např. pro tisk časopisů, novin, knih apod. Montax imposer umožňuje např. křížový lom, dvojitý křížový lom a mnoho dalších alternativ montáže.

U Free verze programu je omezena maximální velikost archu na A4 a počet pozic na archu pro strany je max. 4.

Zobrazit více
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
503 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.