Numericon - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Numericon

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 1. 6. 2011 Antivirová kontrola 7. 7. 2017 2:35

2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
339 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Při této hře si užijete zábavu s počítáním!

Starobylá magie čísel vždy přitahovala všechny milovníky záhad. Vaším úkolem bude odhalovat tajemství kouzelné knihy a najít skrytý poklad. Jsou rozeseta po třiceti stránkách a nalézt je můžete pouze vy!

Podstatou hry Numericon je velmi jednoduchá myšlenka: musíte vytvářet takové řetězce čísel, že vždy to poslední se rovná součtu všech předchozích čísel. Pravidla se snadno naučíte, ovšem zdokonalovat se budete dlouho. Nenechte se zmást jednoduchostí úvodních úrovní - hra se postupně stává náročnější a zajímavější. Čas se krátí a bonusy přestávají být pouhou zábavou. Jen s jejich pomocí dokážete dokončit úroveň včas. Hra obsahuje také režim Hlavolam, což jistě potěší všechny, kteří rádi luští hádanky. V něm musíte řešit logické úkoly, neběží vám však při tom čas, ani nemusíte sbírat bonusy. Jednoduché a zábavné.

Pokud máte rádi logické hry - Numericon vás ohromí. A pokud máte náhodou v okolí člena rodiny, kterému by trocha počítání neuškodila - zde máte učební pomůcku mazaně přestrojenou za hru. Vyzkoušejte - budete spokojeni! Užijte si: zdolejte 40 úrovní ve třech herních módech získejte všech 7 bonusů pro dobré hráče 15 zvláštních schopností pro snažší hru nádherná grafika a příjemná hudba chytrá zábava pro každý věk A na závěr drobné varování: Numericon je návykový - jakmile jednou začnete hrát, těžko vás od počítače někdo odtrhne.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
339 ×