Hlavní navigace

Paint.NET 5.0.13

Kvalitní grafický editor s celu řadou užitečných funkcí.
4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
254 165 ×

Program Paint.NET slouží k úpravě obrázků a fotografií, přičemž se nabídkou pokročilých funkcí dokáže vyrovnat mnohým placeným produktům. Díky intuitivnímu uživatelskému prostředí a práci v panelech je přitom vhodný jak pro nadšené amatérské fotografy, tak i pro profesionály. Paint.NET umožňuje práci s vrstvami, nabízí filtry, nejrůznější štětce, palety, grafické efekty a pokročilé nástroje pro výběr s vyhlazováním hran. Zajímavá je i funkce pro libovolné ztmavení okraje fotografie. Dostupné jsou samozřejmě také základní kreslící nástroje či funkce pro práci s textem.

Paint.NET plně podporuje vícejádrové procesory a umí tak naplno využít jejich výkon. Program pracuje velmi rychle a nečiní mu potíže ani zpracování velmi rozsáhlých obrázků. Uživatele notebooků jistě potěší optimalizace programu z hlediska zátěže akumulátoru a s tím související prodloužení doby provozu zařízení.

Program Paint.NET lze nainstalovat na počítač s operačním systémem Windows 7 SP1 a novějším. Současně je vyžadován .NET Framework ve verzi 4.5.

Zobrazit více

Download now Checked with antivirus s vylepšením od

Aktualizace programu 3. 12. 2023 Antivirová kontrola 7. 3. 2024 22:20

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.