Paint.NET - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Paint.NET 4.0.17

Aktualizace programu 23. 7. 2017 Antivirová kontrola 23. 7. 2017 13:11

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
186 888 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Kvalitní grafický editor s celu řadou užitečných funkcí.

Program Paint.NET slouží k úpravě obrázků a fotografií, přičemž se nabídkou pokročilých funkcí dokáže vyrovnat mnohým placeným produktům. Díky intuitivnímu uživatelskému prostředí a práci v panelech je přitom vhodný jak pro nadšené amatérské fotografy, tak i pro profesionály. Paint.NET umožňuje práci s vrstvami, nabízí filtry, nejrůznější štětce, palety, grafické efekty a pokročilé nástroje pro výběr s vyhlazováním hran. Zajímavá je i funkce pro libovolné ztmavení okraje fotografie. Dostupné jsou samozřejmě také základní kreslící nástroje či funkce pro práci s textem.

Paint.NET plně podporuje vícejádrové procesory a umí tak naplno využít jejich výkon. Program pracuje velmi rychle a nečiní mu potíže ani zpracování velmi rozsáhlých obrázků. Uživatele notebooků jistě potěší optimalizace programu z hlediska zátěže akumulátoru a s tím související prodloužení doby provozu zařízení.

Program Paint.NET lze nainstalovat na počítač s operačním systémem Windows 7 SP1 a novějším. Současně je vyžadován .NET Framework ve verzi 4.5.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
186 888 ×