Password.NET - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Password.NET 1.0.2.0

Aktualizace programu 8. 11. 2007 Antivirová kontrola 1. 9. 2017 4:21

2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
3 865 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Bezpečné ukládání důvěrných údajů pomocí asymetrické šifry a hesla.

Program Password.NET je určený pro bezpečné ukládání důvěrných informací (přihlašovacích jmen, hesel, PIN kódů, čísel kreditních karet, apod.) v šifrované formě do databáze na pevném disku nebo přenosném médiu chráněné heslem.

Program je distribuován prostřednictvím archívu ZIP.
Aplikace se neinstaluje, plně stačí extrakce do uživatelem zvoleného místa, proto můžete mít hesla neustále při sobě (USB klíčenka atp.).

Pro využití programu je také důležitý zástupce v System Tray (vedle systémových hodin, Nastavení - záložka Hlavní) - rychlý přístup k programu.

Aplikace je vybavena bezpečnostním limitem, to pro případ, že byste od počítače odešli, aniž byste zamkli některý z .crpf souborů (Bezpečnostní limit lze nastavit v Nastavení - záložka Zabezpečení).

Program také obsahuje tzv. Plovoucí okno - je to malé průhledné okno (nezavází při práci) pro práci se záznamy (při uchycení k okraji obrazovky se chová jako hlavní panel nabídky start). Plovoucímu oknu lze nastavit průhlednost (Nastavení - záložka Hlavní, kontextová nabídka pravého tlačítka myši v plovoucím okně).

Přetáhnutím adresy z prohlížeče do pole Server v Plovoucím okně lze rychle nalézt požadovaný záznam. V plovoucím okně jsou zobrazovány jednotlivé záznamy hesel pro snadnější vyplňování do formulářů.V plovoucím okně máte možnost volit i jednotlivé kategorie pro rychlý přístup ke všem heslům.

Můžete nastavit automatické stahování aktualizací při startu programu (Nastavení - záložka Aktualizace) nebo stahování aktualizací v týdenním intervalech (Nastavení - záložka Aktualizace).

Pro vymazání všech údajů v registrech vytvořených programem Password.NET lze použít program Password.NET Uninstall.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
3 865 ×