pdScript IDE - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

pdScript IDE 1.9

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 26. 4. 2011 Antivirová kontrola 30. 8. 2017 3:53

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
68 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Vývojové prostředí pro Pascal Script

Precision Delphi Script IDE (pdScript IDE) je vývojové prostředí pro psaní kódu a návrh formulářů v jazyce Pascal Script.

pdScript IDE lze využít také jako nezávislý editor skriptů určených pro libovolné produkty využívající komponenty "RemObjects Pascal Script" (jeho použití není omezeno jen na interpret pdScript).

pdScript IDE usnadňuje tvůrcům skriptů především definici přiřazení událostí a tvorbu formulářů (uživatelského rozhraní pro skripty) jako takovou.

Kromě výše uvedeného, může být pdScript IDE použito také jako samostatný editor VCL formulářů. Prozatím je podporována jen standardní množina VCL komponent, ale právě ta se nejčastěji používá pro psaní skriptů.

Přehled vlastností:

 • Editor kódu
  Klasický editor kódu skriptu se zvýrazňováním syntaxe
 • Dokončování kódu
  Editor obsahuje funkci "dokončování kódu", která Vám může usnadnit psaní skriptů
 • Vizuální návrhář formulářů
  Návrhář uživatelského rozhraní, obdobný jako v jiných vývojových prostředích (např. Embarcadero Delphi). Paleta komponent a Editor vlastností a událostí jsou k dispozici.
 • Řešení pro přiřazování událostí
  Jak všichni vývojáři, kteří využívají komponenty RemObjects Pascal Script, vědí, obsluhu události pro komponenty na formuláři je nutné přiřazovat ručně v kódu skriptu. pdScript IDE řeší tento krok automaticky za Vás, a to stejně efektivním způsobem, jako např. návrhář formulářů v prostředí Embarcadero Delphi.
 • Schémata kódování
  Výchozím kompilátorem, který pdScript IDE používá pro kontrolu syntaxe a spouštění skriptů, je interpret pdScript. Ale zvolením vlastní šablony pro dokončování kódu a vlastního kompilátoru (interpretu) můžete pdScript IDE snadno použít pro psaní skriptů, které jsou určeny pro spouštění jiným interpretem (např. zabudovaným přímo do Vaší aplikace).

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
68 ×