Hlavní navigace

pdScript 1.9

Aktualizace programu 26. 4. 2017 Antivirová kontrola 24. 1. 2020 3:27

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
120 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Interpret jazyka Pascal Script.

Precision Delphi Script (pdScript) je samostatně spustitelný interpret jazyka Pascal Script se zabudovanou nativní podporou VCL formulářů.

pdScript je založen na komponentách \"RemObjects Pascal Script\" a umožňuje využívat standardní typy, rutiny a komponenty z vývojového prostředí Delphi.

Interpret pdScript umožňuje spouštění Vašich skriptů (souborů PAS, DPR, ROPS, DPAS, INC, atd.) přímo z prostředí Windows, či z příkazového řádku (zadáním souboru skriptu jako parametru pro aplikaci pdScript.exe).

Interpret pdScript lze využít také jako nezávislý doplněk pro Vaše vlastní produkty (aplikace). V případě potřeby tak můžete rozšiřovat jejich funkčnost bez nutnosti změny základní distribuční podoby produktů.

Skripty můžete pomocí pdScript interpretu spouštět několika způsoby:

 • Z příkazového řádku
  Zadejte cestu k interpretu, cestu k souboru skriptu a parametry pro skript
 • Pomocí zástupce na ploše
  Definujte zástupce obdobným způsobem, jakoby byl interpret a skript volán z příkazové řádky
 • Přímo z prostředí Windows
  Pokud je přípona souboru Vašeho skriptu registrována pro otevření interpretem pdScript, můžete daný skript spustit jednoduše dvojitým kliknutím myší
 • Voláním funkce ShellExec
  Implementujte volání interpretu pdScript do své aplikace obdobně, jakoby byl interpret volán z příkazové řádky. pdScript vrací takovou návratovou hodnotu, kterou definujete ve volaném skriptu, a vrací také jeho výstup (přes StdOut, výstup je generován voláním rutin Write/WriteLn ve skriptu).

Zobrazit více

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
120 ×